Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim lehúznak a mondataik...

A szüleim lehúznak a mondataikkal! (? )

Figyelt kérdés

Egyszerűen elvagyunk a testvéremmel, szakmát végeztünk, kötelességtudóan járunk dolgozni lassan 1 éve. Párunkkal néha talalálkozunk. Elvagyunk csendesen, nem hozzuk szóba sem a munkát.


Szüleink meg nem bíztatnak az önállóságra normálisan hogy költözhetünk, tanuljuk az életet, hanem csakúgy kitalálják hogy nem fogunk megállni jól, és sokat képzelünk mert nem minden az hogy dolgozunk. De szóba se hozzuk a munkát!

Annyi már fáj nekik ha a párunkkal találkozunk és őket is szidják pedig rendesek.


Meg hogy bezzeg ők milyenek voltak..


Rossz nézni hogy más szülő meg támogatja a gyerekeit és bíztatja az életre, költözésre..


21 L


2014. aug. 11. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Túl sokat hiszünk magunkrol a munka miatt?! Szóba se jön a munka, nemis költünk..

Csak mert a párunkkal találkozunk meg munkánk szerintük sokat hiszünk. Ès nehogy jo legyen. ?!

Meg amugy is sporolunk, félre teszünk.

Követhetetlen az egész

2014. aug. 11. 21:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen elköltöztem, megmutattam, hogy megállok a saját lábamon. Nem hitték el, hogy képes leszek rá.

Bizonyítsd be te is nekik!

2014. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borzasztó... Te is gondolom az a gyerek vagy, aki minél előbb tiplizik el otthonról...


Nem értem az ilyen szülők minek vállalnak gyereket :(

2014. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy félre tesztek már nagyon jó! Ha valami közbe jönne menjetek el a párotokkal albérletbe, mert ez hosszú távon idegtépő lesz, igaz akkor nem tudtok annyira félre tenni, úgyhogy megfontolandó mi lenne a megfelelő lépés. Sok sikert kívánok a továbbiakban!
2014. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyu... a magyar családok nagy része ilyen! Szerintem nem tehetsz semmit ez ellen: megváltozni nem fognak, megérteni pedig nem akarnak. A vidékiek (vidéki vagy?) meg pláne ilyenek; ha maradtok akkor tönkrementek, ha mentek, akkor elszakadtok tőlük és elidegenedtek: így se - úgy se lesz könnyű és a - klasszikus értelemben vett - családi értékeknek mindenképpen vége szakad.
2014. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!