Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! A ti véleményetekre...

Anyukák! A ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
ha eléggé összevesznétek a gyereketekkel, és a lányotok másnap reggel egy finom reggelivel, a kávéval, ahogy szereted és egy bocsánatkérő üzenettel várna? jól esne, vagy csak mérgesebbek lennétek, hogy először nem személyesen kért bocsánatot?
2014. aug. 11. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan apuka vagyok, de annak az anyukának aki erre még mérgesebb lenne a fejébe húznám az éjjeliedényemet ha lenne.
2014. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
nem akarsz hozzám költözni? akár össze is veszhetsz velem minden nap :D
2014. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Azt mondanam: Jol van gyerekem,jo uton haladsz,de egy szimpla reggelivel nincs elintezve minden. Szep probalkozas volt,de ez nem eleg.

Ezeket a problemakat meg kell beszelni,nem pedig uzengetni meg stb.

2014. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

en nagyon orulnek neki. Ertekelnem, hogy probalja igy kifejezni magat.

Sokaknak ugyanis nehez kimondani hogy bocsanat.

Varj par napot es probald azert meg is beszelni, de jelezve, hogy jol esett az uzenet...Persze ha valaki meg mergesebb lenne azt is megertenem, csak nem tartanam normalis reakcionak, mert ott valoszinuleg mas is van akkor a hatterben es nagyobbak a serelmek.

2014. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves a gyerek. Az én lányom még csak 6 éves, tőle jólesne, és megölelgetném. Ha idősebb, kamasz, akkor attól is függ, min vesztünk össze, mindenesetre jól esne akkor is, csak nem biztos, hogy ezzel teljesen megbocsájtanék, hisz akkor ezt máskor is könnyen megteszi majd velem. Mondom, hangsúlyozom fontos, hogy min történt az összeveszés.
2014. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon meghatódnék (amúgy sem vagyok haragtartó)
2014. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2014. aug. 11. 23:15
 8/19 t_GaRami_a ***** válasza:
100%
Aki erre még mérgesebb lesz, az nem normális.
2014. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mérgesebb biztos nem lennék. Jól esne, de hogy a folytatásban elég lenne-e egy "hülye voltam, bocsánat" vagy olyan történt amit mindenképp meg kell beszélnünk az már más kérdés.
2014. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jól esne :)

engem az 5 évesem küldött be reggel a szobámba, hogy készít nekem meglepit...

a teába sós kekszet szórt, majd tejjel meglocsolta a ki nem bontott mogyorót és még kakaóval is megszórta :D

egyrészt nagyon édes, másrészt azért elég morcos voltam mert én naiv azt hittem legóból készít meglepit ahogy eddig :D

de egy jó kávéért mindent megbocsájtok :) más kérdés, hogy azért a beszélgetés így is várna rád :)

2014. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!