Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok ebben a...

Mit reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az egyetem első évében kollégista voltam, utána albérletbe költöztem, mert egyetem mellett dolgozom, plusz az ösztöndíjból meg tudok fizetni egy szobát, amin ketten osztozunk a barátnőmmel.


Anyám ma felhívott, hogy tegnap kapott egy levelet, amiben megvonták tőle a segély egy részét, mert én elmentem dolgozni.

Most csak havi 30-at kap, én 70-et keresek. Emiatt most havi 20-at kell neki adnom, hogy egyforma pénzünk legyen.

Anyám már közel 10 éve munkanélküli, nem is akar dolgozni, jól elvan a segélyekből.

A tanulásomat se támogatta, soha egy fillért nem adott, a kollégium díját is magam kerestem meg. Azért mentem távolabbi egyetemre, hogy ne legyek a közelében.

Ti mit csinálnátok egy ilyen szituban?


2014. jún. 21. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

És havi 50-ből meg tud élni??? Max. fél évig támogatnám valamennyi pénzzel, amíg nem talál munkát, vagy valamilyen más megélhetési lehetőséget.

Számíthatott volna rá, hogy egyszer felnősz és a saját lábadra akarsz állni.

2014. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 1-es véleményéhez.
2014. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval.
2014. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hmmm ... anyuka a támogatásból élt eddig, amit a gyermeke miatt kapott ... a gyermeke pedig megkereste a saját megélhetése költségét ... nehogy már ő adjon most haza lóvét!
2014. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fityinget sem adnék neki...
2014. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!