Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék egy gyermek apja...

Szeretnék egy gyermek apja lenni. Tudni akarom milyen. Létezik ilyen megoldás?

Figyelt kérdés
Nem akarok kitolni sem a gyerekkel sem senkivel csak kiváncs vagyok. Köszi a tisztességes válaszokat
2014. aug. 15. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megoldásra gondolsz? Keress egy nőt, aztán ejtsd teherbe. Általában így szokták csinálni.
2014. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Persze, hogy létezik ilyen. Találsz magadnak egy Nőt, párt, asszonyt és gyereketek lesz.
2014. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen megoldás, mondjuk a világ férfilakosságának nagy része ismeri is.
2014. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy egyedülálló anyukánál is próbálkozhatsz. Valakit még terhesen vagy kisgyerekkel elhagynak, ilyenkor még nagyon könnyen be lehet szállni a nevelésbe.
2014. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Még egy kérdést se tudsz érthetően feltenni, ne akarj gyereket.
2014. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ezt nem próbálgatni szokták. Ha valódi apja akarsz lenni azt egy életre vállalod. Ha csak ki akarod próbálni milyen egy gyerekkel együtt élni keress kisgyerekkel rendelkező rokont és hozd el magadhoz a gyereket nyaralni egy-két hétre. Annak megvan az az előnye, hogy ha rájössz, hogy nem bírod vissza lehet adni. Egy saját gyerekkel ilyet nem tehetsz.
2014. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kiváncsiságod mennyi idő alatt elégülne ki, egy nap, egy óra?
2014. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjárhatóbb út,hogy kipróbáld,ha rokon kisgyereket magadhoz hívsz 1-2 hétre nyaralni! Ha jól ismered őket és megbíznak benned,akkor elengedik veled!Bátyámnak nincs gyereke,de rábíznám pl, bár ritkán találkoznak.
2014. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Első sajnos te nem érted a lényeget. Második szintén. A harmadik válaszadó rejtett neve biztos az, hogy cinikus.

Scythian nak köszönöm.

Negyedik válaszadó: sztem mindenki magából indul ki. Special te nem a kérdésemre feleltél hanem kötözködsz te kis iq bajnok. Az őt követőnek: tudom h így van, köszi a választ. Pl ugy tudom ezt elképzelni h van egy ffi egy nő nem lehet gyerek. Én segítek mert szeretnék tenni értük de a gyereket ők nevelik nekem mégis van egy gyerekem. Utolsó előtti válaszadó: rólad beszélni sem érdemes, annyiban igazad van h a magadfajta gyerekeket megunom egy perc alatt nem kell egy óra. Utolsó: köszi a praktikus tanácsot

2014. aug. 15. 12:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A kérdésedben semmilyen információt nem osztottál meg velünk, akkor mégis mit vársz? A mostani kommentedben már valamit elárulsz, de még mindig nem bököd ki a lényeget. Ennyire nem tudsz fogalmazni? Esetleg te nem tudsz létesíteni valamilyen párkapcsolatot, amiből gyerek lehet? Mindenféle megoldás létezik egyébként, ha te valakivel megegyezel, akkor bármilyen variáció létezhet. Nemrég jelent meg egy könyv egy olyan meleg párról, akik egy leszbikus párral álltak össze és így mindenkinek lett gyereke. Még ilyen is van, de biztosan nehéz volt összehozni.
2014. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!