Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted is az apukák a hibásak?

Szerinted is az apukák a hibásak?

Figyelt kérdés

Olvasom a neten, hogy a gyerekekkel (0-18 korcsoport) az apjuk egyre kevesebb időt tölt, sőt van hogy az apa részt sem vesz a gyereknevelésben. Emiatt előfordul, hogy a felnőtt férfiak, nők sokkal hajlamosabbak lesznek a promiszkuitásra és arra, hogy megcsalják a partnerüket, valamint, hogy boldoguljanak az életben.


Ti mit gondoltok erről?

Valóban kevés apuka figyel oda úgy a gyerekeire, mint az anyukák?



2014. aug. 15. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Az apukák leginkább dolgoznak, emiatt kevesebb idejük van a gyerekre. Amúgy hogyan hozták össze ezt a promiszkuitással és a megcsalással?
2014. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tenyleg keveset foglalkoznak a gyerekkel. Amikor kijottunk kulfoldre, akkor egybol feltunt, hogy milyen sok apa van a jatszoteren es nem csak a telefonjukat nyomogatjak.


Elso: az anyak is dolgoznak, gyakran ugyanannyi a munkaidejuk, majd otthon lehuznak meg egy muszakot es foglalkoznak a gyerekkel. A volt ferjem is siman gepezett egesz este amig en szetszakadtam, mindezt ugy, hogy sokkal tobbet kerestem nala es ugyanannyit vagy tobbet voltam a munkahelyemen.

2014. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"Emiatt előfordul, hogy a felnőtt férfiak, nők sokkal hajlamosabbak lesznek a promiszkuitásra és arra, hogy megcsalják a partnerüket, valamint, hogy boldoguljanak az életben. "


Mondjuk annak örülnék, ha a gyerekem hajlamos lenne boldogulni az életben. :D

Kíváncsi vagyok, ki és hogy hozta össze ezt, miért és hogyan következtetett egyikből a másikba.

2014. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
data.hu/get/7965117/Dr._Csernus_Imre_-_A_ferfi.pdf
2014. aug. 15. 15:27
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem sok esetben sajnos az anya a hibàs elsösorban. Termèszetesen az apànàl Sem stimmel valami, ha ràhagyja, de nem minden esetben miattuk alakul ùgy a helyzet, ahogy.


Èrtem ezalatt pl. a tipikus ösanyàkat, akik mèg 4 èvesen is szoptatnak, senki a közelèbe nem mehet az ö gyereküknek, az apàt nem vonjàk be a fürdèsbe, etetèsbe, öltöztetÈsbe, stb., mert "nem az ö dolga"... az ilyenekre könnyen ràmegy az apa-gyerek kapcsolat, mert azt sem tudja az apja, mit kezdjen vele...

2014. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Köszi, megnézem. :)
2014. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
ma 15:32: Azért valljuk be, sok apának kényelmes is, hogy az anya jóformán oda se engedi a gyerekhez. Azért szerintem ha valaki nagyon töri magát a gyerekéért, akkor tud vele foglalkozni.
2014. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, neha pont az ellnkezoje miatt van lelkiimeretfurdalaom.

A ferjem megy a gyerekert az oviba mert bar 4kor vegzunk o kezelebb van az ovihoz. Otthon meg en fozok, mosok,vasalok, mosogatok teszek veszek ok meg jatszanak, hangosan nevetnek (neha hagyok en is mindent es megyek be hozzajuk de lassuk be minden nap ezt nem lehet).

Es eleg surun o altatja olvas neki meset, bar soha nem mondtam neki de neha haragszom ra (es tudom ez hulyeseg) , hogyennyire jol erzik magukat.

2014. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
ma 15:48: Cserélgessétek a programokat az apával. Így te is tudsz játszani, foglalkozni a gyerekkel meg ő is.
2014. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás.

Ismerek apukát, aki megőrül a kislányáért, az anyja meg nem foglalkozik vele, ellenben zsarolja vele, hogy elviszi, ha nem csinálja ezt és ezt. Mert tudja jól úgyis neki ítélnék a gyereket.

2014. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!