Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális hogy a saját...

Az normális hogy a saját anyukám teljesen apróbb dolgok miatt (pl elfelejtettem valamit) teljesen kiakad rám?

Figyelt kérdés
méghozza annyira hogy ilyeneket vág a fejemhez hogy kitaposom a beledet meg lemegyek a városba megkereslek és kitépem az összes hajad (ezt telefonba mondta) de most mondjátok meg ez normális?Valakinek ezt elmondhatom hogy ilyen durván beszél velem anyukám? Elvehetnek a saját anyámtól ha kérem?

2014. aug. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak egyáltalán nem normális.De lenne pár kérdésem:

1.Mindig ilyen volt?Esetleg valami kiváltotta?

2.Hány éves vagy?

3.A család többi része tud ezekről?És,apukáddal mi a helyzet ilyen téren?Esetleg tesód van?


(Gondolom 18 alatt vagy,ha azt kérdezek,hogy elvehetnek-e tőle)

2014. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kíváncsi leszek a válaszokra :O
2014. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia! Anyukád nem stresszel sokat? Ha minden apróság miatt ilyeneket mond neked, vagy megpróbálod vele megbeszélni, vagy apukádhoz, vagy másik rokonhoz fordulsz, ha nincs senki akkor mehetsz a gyermekjóléti szolgálathoz, vagy a gyámügyhöz is. Nem normális, ha tényleg így beszél veled minden apróság miatt.
2014. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már egy pár éve így beszél velem,és 15 vagyok lány,a rokonokkal meg nem vagyok olyan jóban,apukám meg anyukámnak ad igazat...néha azon gondolkozok hogy jobb lenne ha megse születtem volna ugy megtud bántani pusztán csak szavakkal...
2014. aug. 15. 19:54
 5/8 anonim válasza:
Szia! Apukád anyukádnak ad igazat... hogy lehet ez? Már pár éve így megy, ez nem jó. A szavakkal mélyebben meg lehet bántani valakit, mint fizikailag. Apukád, nem beszél veled csúnyán? Milyen apróságok miatt beszél úgy anyukád veled?
2014. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint pl hogy valamit elfelejtettem megcsinálni amit mondott,ígyis egész nap megcsinálom amit mondd,de sose leszek neki elég jó...
2014. aug. 15. 20:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy 18 évesen már nem szólhat bele ha elmegyek ugye? Mert akkor már csak 3 évet kell kibírnom..
2014. aug. 15. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, amint nagykorú leszel, oda mész, ahová csak akarsz.


Vedd fel, amit mond, amikor szid, majd mutasd meg apádnak, rokonoknak, tanárnak, olyan felnőttnek, akiben megbízol. Kérj tőlük tanácsot.


Mivel 14 évesnél idősebb vagy, elmehetsz egyedül is orvoshoz, kérhetsz beutalót pszichológushoz, hogy segítsen neked megoldani a problémát.

2014. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!