Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem a szűleimmel!...

Összevesztem a szűleimmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy elmegyünk bulzni, és 1re hazaérünk. Elismentünk minden oké volt, aztán a barátnőm akivel mentem elment egy fiúval máshova, én pedig maradtam az én barátommal. Egykor ért oda a barátnőm ahol mi voltunk utána még kicsit maradtunk de anyám teljesen ideg volt, beszéltem vele telefonon és hirtelen azt találtuk ki hogy azt mondjuk anyámnak hogy nem nálunk alszom hanem a barátnőmnél, de hamar kiderült hogy ez kamu. Ezek után nagyon kétségbeestünk mindketten és az egyik lány megengedte hogy nála aludjunk anyám beszélt isvele, de üvöltözött hogy nem, menjünk haza. A barátom haza kisért minket és kicsit részeg volt, meg hát az apjavál rosszul jön ki ezért felhoztam hozzánk (nem rég járunk,anyám nem ismerte)de késő volt és nem akartam hogy így menjen haza erre nagyon kiborult, kirakta a barátom az utcára, majd elvette a telefonom (mintha viba lennénk illtve szobafogság és az összes kulcsot elrakták hogy még kutyát se tudjak sétáltatni). Azt mondja nevelő intézetbe küld, és hogy utál. Apám is ezt mondja. Mit tegyek?

2014. aug. 15. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kibékülés. Ez az egyetlen ésszerű megoldás.
2014. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Használd ki az időt és tanulj meg fogalmazni, akkor talán érhető lenne ez a katyvasz!


Talán bocsánatot kellene kérni...

2014. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha utálnak, meg elakarnak otthonról küldeni, hogyan tudnék velük kibékülni?:(
2014. aug. 15. 21:28
 5/7 A kérdező kommentje:

Novella író versenyt nyertem, viszonylag jól megy a fogalmazás, még ha nem is látszik. Tudom hogy zavaros de nagyon félek és ideges vagyok.

16 mindjárt 17

2014. aug. 15. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
...és meg vagy lepődve, hogy ezt csinálta anyukád, amikor felvitted hozzátok a részeg barátodat, akit nem is ismernek?
2014. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem látszott rajta, hogy részeg. És igen. Megértem hogy kiakadt, de nem kellett volna kitennie
2014. aug. 15. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!