Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit semmibe vesznek a szülei, a bátyját istenítik. Az apukája cseszegeti,hogy nem elég nőies, az anyukája pedig soha nem dicséri meg, mindent vele csináltat, állandóan cseszteti hogy miért nem főz, mos, stb. mikor szó szerint minden házimunkát ő csinál a háznál. Próbált normálisan beszélni velük, de leszidták hogy mit képzel magáról. Vagdossa magát és direkt fájdalmat akar magának okozni. n csak egy barátnő vagyok, nem szólhatok a szüleinek, mert akkor azt mondanák hogy semmi közöm hozzá. Próbáltam névtelen üzenetben felhívni a figyelmüket rá hogy a lányuk depressziós, de utána őt szidták le hogy mégis ki az. Segítsetek, félek hogy komolyabb butaságot csinál!

2014. aug. 16. 21:54
 1/2 anonim válasza:

fúú, nehéz helyzet

a szülei nem komplettek, nagyanyáméknál is az volt, hogy csak az egyik gyereket szerették..........nem értem, hogy ilyen hogy lehet egyáltalán

olyan embernek kéne felhívni a család figyelmét erre a dologra, akit tisztelnek, megbíznak benne....esetleg valami rokont kéne értesíteni vagy mondom egy olyan embert kell találnod akit a barátnőd szülei bírnak, tisztelnek és hallgatnak rá, aki rátudná őket ébreszteni, hogy rohadtul nem jó ez így azzal meg nem lesz jobb, ha ezért lebasszák a lányukat. az ő lányuk, szeretniük kéne és gondoskodni róla. esetleg ez a "szeretett bátyus" is mondhatná nekik, hogy "hahó! itt van a húgom, vele is törődni kéne és nem csicskáztatni meg basztatni folyton" bár nem tudom, hogy ő milyen személyiség

amúgy hány éves a barátnőd és a bátyja??

2014. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát, körülbelül 19 lehet... Sajnos a családjával még nem találkoztam, ők nagyon messze laknak tőlem. Szóval még csak rokont se tudok értesíteni.


A bátyja egy felfújt hólyag, legalábbis én így tudom.

2014. aug. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!