Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csúnya dolog, ha azt szeretem...

Csúnya dolog, ha azt szeretem amikor az anyámék elmentek dolgozni, vagy csak egyszerűen nincsenek itthon?

Figyelt kérdés
Olyankor érzem jobban magam, ezen a héten egyáltalán nem dolgoznak és tök sz*r, nem is tudom hogy fogom túlélni.
2014. aug. 18. 08:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
97%
nem, nem az. én csak apámmal vagyok itt.
2014. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem csúnya dolog, én megértelek. Gondolom néha szeretnél egyedül lenni, én is sokszor vagyok így. Most már nem otthon lakom, de ha hazamegyek pár napra, mindig van ott valaki, mert nagyszülők is ott laknak.:/
2014. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
82%
Én csak apámmal szemben érzek így,elég rossz a kapcsolatunk.Ha anyám itthon van azt nem bánom. L/18
2014. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én nem bánom ha apám itthon van, de a tesóimat ki nem állhatom, akkor örülök ha elmennek lehetőleg egész hétvégékre... Anyám nincs. 22/L
2014. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Csúnya dolog, ha tartasz attól, hogy kiosztanak valami házimunkát, s emiatt ma pár perccel kevesebbet tudod nyomkodni azt a szrt, mint máskor.
2014. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is egyedül jobban elvagyunk. Ha anya itthon van mindent ő akar megcsinálni mert én nem "értek hozzá" így meg megcsinálok mindent.
2014. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Én iskolaidőben az iskolában vagyok jórészt, ahol anyámmal mindig találkozok, ergó nem lehetek önmagam, mert figyel.


Amikor hazaérek, mindig vár valaki otthon, legjobb esetben is egy 3/4-ed órát vagyok egyedül.


Nyári szünetben sem vagyok egyedül sosem.


Kellemetlen. :D

2014. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
nem gáz, nyugi ők is azt szeretik ha nem vagy otthon:-)
2014. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy az! Mindenkinek szüksége van egyedüllétre, így tudsz jobban kibontakozni. Gondolom egyébként is abban a korban vagy, hogy szükséged van még rájuk, de nem minden nap. Ez az átmeneti szakasz ahhoz, hogy majd kitudj repülni otthonról. Szerintem az "csúnyább" dolog, amikor valaki már önálló, de mégsem tud kibújni a szülei szárnya alól.

A "kirepülés", "szárnyai alatt" kifejezések a madarakra utalnak, náluk is a szülők elhagyják őket, ha már önállóak. Szerintem a szüleid sem bánják, ha nincs szükséged örökké rájuk. Hidd el, nekik is kell a magánélet :-)

2014. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

Én se szeretem,ha itthon vannak. Olyankor mindig megy a baszogatás,hogy most mit csinálok,miért nem azt csinálom,stb. Mindig a házimunka... Én mindent megcsinálok,csak úgy csillog-villog a ház,de a saját mamás tempómban. Felporszívózok-felmosok,aztán kicsit leülök olvasni. Elszöszmötölök az ebéddel,megkajálok. Megnézek egy filmet,vagy valami,aztán elmosogatok/pakolok a konyhában. Kimosok-kiteregetek,közben meg valamivel lefoglalom magam. Vasalni meg csak este szeretek,tv-nézés közben(akkor vannak számomra értékelhető műsorok).

Nekem ez így kényelmes és mire hazajönnek a munkából,minden megvan,kivéve a vasalást. Viszont ha itthonvannak,ők ezt úgy képzelik,hogy egy percre sem ülhetek le,egész nap folyamatosan menjek mint a gép,mert ha picit lazítok 2 munkafolyamat közt,hallgathatom 2 hétig,hogy-idézem-soha nem segítek semmit. Na ezért szeretek én egyedül lenni otthon:D

2014. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!