Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyire szerettek egyedül...

Ti mennyire szerettek egyedül lenni? (17 év felett, akik még a szülőknél laknak)

Figyelt kérdés
Tehát pl. nem bánjátok,ha a nagyszülő bejön, de hagyjanak is pl. napi 4 órát egyes egyedül a szobátokban.
2014. aug. 18. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszüleim már rég meghaltak, urna formájában már nem igazán tudnak zavarni.


Szeretek egyedül lenni a saját területemen, de azért jó, ha van itthon más is, mert már többször betörtek, ezért néha félni szoktam. Főleg, ha egyedül jövök haza az üres házba, mert sosem tudhatom, hogy mit/kit találok bent.

2014. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó,persze, csak példa volt.:)


De értitek...hogy mennyire szeretitek azt,ha pl. nem jönnek be 5 percenként és egyedül hagynak.

Vagy sokan vannak,akiknek pont az a jó,hogy 5 percenként bemennek vagy egész nap vele vannak?(és lelkileg nincs baja és testileg se olyan súlyos)

Ezzel persze nem azt mondom,hogy a család szar.

2014. aug. 18. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretek egyedül lenni. Általában csak akkor zavarnak ha kell nekik valami.
2014. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek egyedül lenni, zavar, ha folyamatosan benyitogatnak. Folyamatosan gondolkodom, vagy csinálok valamit ( nem feltétlenül olyat, amit nem szeretném, hogy lássanak ), ami közben zavaró, ha folyamatosan nyílik az ajtó, kopogtatnak, vagy ilyesmi. Én igénylem az egyedüllétet, és szeretem is.
2014. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem egyedül lenni 17 éves koromig akkor ismertem meg a férjem, de nem is zargattak, nagyon jòl elvoltam a szobàmban,hobbiztam, tv-ztem, olvastam szòval nem hiànyzott a nyüzsgés. Csak magammal voltam .
2014. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én egyedül szeretek lenni. Nem nagyon szeretem ha bejönnek, de sajnos nem tudom bezárni az ajtómat. Még csak azt se szeretem amikor ki van nyitva az ablak, és a huzat kinyitja az ajtómat. Na az a halálom. xD
2014. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az előzőkhöz képest pont hogy nem tudok egyedül lenni :) szeretem, ha vannak mellettem, persze vannak helyzetek, tevékenységek, mikor egyedül szeretek inkább lenni, mert az másra nem tartozik :P :D

17/f

2014. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretek egyedül lenni, nem szeretem hogyha bejárkálnak a szobámba. 19/l
2014. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azon múlik, hogy mennyire alkalmas. Ha pl. hobbizok, tanulok, valamire koncentrálok, akkor nem szeretem, ha megzavarnak. De elbeszélgetek velük, ha baj van, számítok a támogatásukra, mondjuk Apa nem él velünk, Anya meg szintén rettentően elfoglalt. Mondjuk introvertált típus vagyok, konkrétan kell egy kis idő, amikor egyedül lehetek, zenét hallgathatok, vagy éppen nem csinálok semmit. :)
2014. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek egyedül lenni a szobámat, de az ajtómat szinte soha nem csukom be, mert klausztrofóbiám van és már ennyitől is rosszul érzem magam. A szüleim ritkán járkálnak be, a bátyám viszont annál többször. Néha, mikor nagyon vágyom a magányra, elküldöm, de általában nem zavar. :) 18/l
2014. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!