Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lesz velem egyedül a babával?

Mi lesz velem egyedül a babával?

Figyelt kérdés
Nagyon félek attól, hogy nem tudom majd megcsinálni a dolgomat, ha meglesz a baba. Anyám meghalt, anyósomnak pedig van elég baja nélkülem is. Párom mindig későn jön haza, de amúgy sem tolerálja, ha nincs rendben minden otthon. Ti hogyan oldanátok ezt meg? Kaját rendelni nem fogunk tudni, ez a megoldás kilőve.
2014. jún. 23. 16:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom. Én azt nem értem miért vállalnak egyesek mélyszegénységben gyereket.
2014. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ki nem alakítja a baba a saját napirendjét, addig bizony nehéz lesz. Nálam ez kb. 2-3 hét volt. Utána már nem volt problémám, mind a két gyerekem szépen aludt két szopizás közben vagy nézelődtek. Szerencsére nem voltak sírósak. Ne aggódj, menni fog. Saját magadtól rá fogsz jönni, hogyan oszd be az idődet. Erre nincs recept.
2014. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól beosztod az idődet, nem veszed állandóan a kezedbe a babát, hanem hagyod két szopi között az ágyába, akkor eltudod látni a háztartást, főzést. Sőt, még magadra is marad időd.

Egy babának sincs arra szüksége, hogy a nap 24 órájában az anyja kezében legyen.

2014. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
Több millió nő megoldja a világba te is megfogod. Főz előre aztán fagyaszd le.
2014. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
96%

" de amúgy sem tolerálja, ha nincs

rendben minden otthon"

Ugye a gyerek miatt egy picit azért fogja?

2014. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok, hogy szülés után pihenni kell/ene. Párom csak friss kaját eszik, szerinte elvárhatja, mivel ő teremti a főznivalót elő.
2014. jún. 23. 16:39
 7/49 anonim ***** válasza:
97%

Én eleve nem szülnék valakinek, akiről ezt írom: "de amúgy sem tolerálja, ha nincs rendben minden otthon".

De ezzel sajnos nem segítek neked. Viszont ha már így van, akkor jó dolog két napra főzni, így marad egy szabadabb napod a többi munkára. Amíg pici a baba, mellette is sok mindent meg lehet csinálni. De azért néha aludj is, mikor ő alszik, mert különben nem fogod bírni!

2014. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
89%
Hát 2 hétig minimum nem kéne házimunkát végezned meg főznöd. Ezt neki is meg kellene értenie. Akkor keressen annyit, hogy rendelhessetek vagy fogadjatok valakit főzni, takarítani, ha már elvárja!
2014. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 Őszödi Ferenc ***** válasza:
96%

Maguk ezt gondolom még a gyerekvállalás előtt alaposan átgondolták és megbeszélték.

Ugye, így volt?

2014. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legtöbbször még főzés közben is a konyhapulton volt a lányunk hordozóban,énekeltem neki,beszéltem hozzá,közben csináltam a dolgom.(persze csak addig amig nem kezdett nagyon ficánkolni,utána már inkább földön keritettem el neki egy részt).

Msáfajta házimunkakor egyszerűen agamra kötöttem,kifejezetten élvezte,hogy rázva van miközben sepregetek,porszívózok,teregetek,stb.


szedj még össze most sok pár perces receptet, tészta mindenfélével,és társai.

Illetve ha van fagyasztótok,akkor sokminden finom fagyasztva is,pörkölt,húsleves (én se hittem), töltöttkáposzta,hús,sajt bepanirozva hogy csak sütni kelljen.

2014. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!