Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is jogos a kérésem?

Szerintetek is jogos a kérésem?

Figyelt kérdés

Röviden az a helyzet, hogy van egy csodálatos párom akinek van 2 lánya az előző feleségtől (a hölgy meghalt 6 éve) akik utálnak mert a keresztanyjuk (az elhunyt nej unokahúga) folyton ellenem hangolja őket! A nagyobbik most 14 éves de a saját rokonába (!) szerelmes ez a nő meg csak mosolyog rajta, hogy milyen szép is a tiniszerelem, meg, hogy ne haljak már bele ha kézen fogva andalognak és néha megpuszilják egymást főleg, hogy "csak" az ő mostohaöccse! Persze, majd ha a kiscsaj haza állít azzal, hogy felcsinálta az öcsike akkor én leszek a hibás, hogy miért engedtem!!

A kisebbik meg teljesen a hatása alatt áll, folyton róla beszél, és olyan akar lenni mint ő. Az kéne még, még egy hisztis prosti a családba!!

Beszéltem erről a párommal, aki még ezt a kis hárpiát védi, és engem nevez hisztisnek meg féltékenynek mert a lányok őt jobban szeretik..nagyon jól esett... Szóval azt találtam ki, hogy beszélek ezzel a nővel és megkérem, hogy többet ne keressenek minket a testvérével még mielőtt teljesen tönkre vágják a családom!!! Szerintetek is érthető kérés? Mit gondoltok, hogy tudnék rá hatni?


2014. aug. 20. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha a párod is őt védi,akkor szerintem másban sincs sok nyomatéka a hangodnak.de amúgy meg mit foglakozol velük?úgy csinálják fel egymást,ahogy akarják...nem a te gyerekeid,akkor mit zavar.... egyébként meg a leírtak alapján,annyira mégsem lehet csodálatos a párod.Ha semmibe vesz,egy ilyen gyerekes dolgon.(akár)
2014. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Kibe szerelmes pontosan?

Mostahöcs? Kinek a gyereke?

Ez nem tiszta...

2014. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
hat, eleg erdekes,ahogy roluk nyilatkozol. nem az en dolgpm, de szerontem senkit se tilts ki, az vhogy nem veszi jol ki nagat. foleg, ha rgyedul maradtal a velemenyeddel...
2014. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Ezek szerint a férjed kedveli a nőt.


Hát, ha azok után, hogy megmondta neked, hogy hisztis és féltékeny vagy, és a nőt védte, ha te elmennél a nőhöz és eltiltanád őket magatoktól, akkor a férjed úgy kivág téged, mint macskát kakkantani.

2014. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire utalnam a parom gyerekeit nem elnek vele.
2014. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
A család nem csak belőled áll. A lányoknak szüksége van rá, bármennyire utálod is őt, mert mégiscsak az anyukájuknak a rokona. Én sem tudom, kibe szerelmes a a kislány, de most nem is ez a lényeg. Itt neked kell alkalmazkodnod, mert téged befogadtak, elfogadtak a férjed családjában, amennyire tudtak - és amennyire lehetett. Nekem viszont nagyon úgy tűnik, hogy nem vagy hajlandó semmiféle áldozatot hozni a férjedért, a gyerekekért, a családért. A kislányok meg akkor is utálnának most, ha az édesanyjuk lennél, mert kamaszok.
2014. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#2 A keresztanyának van egy szintén 14 éves mostohaöccse, és ő szerelmes a párom lányába (mostohalányomba)
2014. aug. 20. 21:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem is rokonok kicsit sem.
2014. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 vér szerint nem, de akkor sem helyes. Főleg nem 14 évesen
2014. aug. 20. 21:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

röviden

te utálod az egész rokonságot, ezért a gyerekek se nagyon jönnek ki veled, mellesleg mindkettő púp a hátadra és a párod szerint is te vagy a hisztis, nem mindenki más

szerinted mindenki hárpia meg prosti

az a bajod, hogy a 14 éves lány a nem vérrokonával kézen fogva sétál

el akarod marni a volt feleség rokonait


erről eszembe jut a vicc, amikor az autópályán szembe közlekedő örült szerint mindenki más a hülye

2014. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!