Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyukám?...

Miért csinálja ezt anyukám? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Anyukám már munkanélküli egy ideje, viszont egyre rosszabbul tud eltartani minket apukám, és anyukám elhatározta, hogy munkát akar szerezni. Szimpla takarító vagy házvezetőnő állásra gondolt, esetleg valami titkárnőire meg ilyesmikre.

Mondtam neki, hogy akkor azzal jár a legjobban, ha szállodába megy takarítani, ott azért többet kapna, mint egy sima kis boltban, erre nekem ugrik, hogy ő biztos nem fogja más hányását meg azokat az ágyakat takarítani, ahol a pénzes emberek a k*rvákkal szexelnek.... Mondtam neki, hogy rendben, csak segíteni akarok.

Másnap visszatértünk erre a témára, és felhoztam neki, hogy mivel jó kapcsolataim/ismereteim vannak a vasútnál, így miért nem jöhetne szóba az, hogy a MÁV által alkalmazott takarítócéghez menjen dolgozni, mert ők sem a legrosszabbul keresnek, de itt is csak problémázott, hogy mi van, ha valami vidéki telephelyre osztják be és valahol az Alföldön kell vonatot takarítania, meg hogy a vonaton is hány száz/ezer ember és a dzsuvája fordul meg naponta.


Úgyhogy ha így vélekedik, és mindenbe csak beleköt SOHA nem lesz újra munkája.....Nagy szükség lenne a pénzre, de úgy viselkedik, mintha valami úrinő lenne, és csak a Hilton szállóba menne el takarítani, vagy sehova máshova. Ha én lennék munkanélküli örülnék, ha találnék munkát, nem hogy még válogassak is belőle.... Mi a véleményetek erről?



2014. aug. 22. 22:52
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy jól hangzik ha azt mondja hogy dolgozni akar , de esze ágában sincs egyébként .
2014. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
85%
Mi anyukád végzettsége? Mert nagyon nem mindegy.
2014. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
12%
Milyen kapcsolataid vannak a vasútnál gyerekként?:)
2014. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
72%
Eddig miért nem dolgozott anyud?nem mindegy.van-e tapasztalata valahol vagy apud jó munkája miatt vagy baba miatt mellett otthon volt?
2014. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Érettségivel rendelkezik. Ezen kívül van kutyakozmetikus végzettsége és rendelkezik valami műszaki rajzoló akármivel, aminek nem tudom a nevét hivatalosan.
2014. aug. 22. 23:07
 6/57 anonim ***** válasza:
84%
Megértem, hogy nem akar akármilyen legalja munkát elvállalni, de a szállodai takarítással tényleg jól lehet keresni, főleg ha sikerül bekerülni egy 4-5*-os szállodába. Szerintem csak kifogásokat keres, mert nem akar dolgozni.
2014. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

3#-as válaszoló: Az hogy milyen kapcsolataim vannak, nem ide tartozik, de sok jó ismerősöm ott dolgozik, és van egy ottani üzemorvos ismerősöm is.


4#-es válaszoló: Nyilván dolgozott még régebben, de aztán megszűnt a vállakozás ahol dolgozott, így háztartásbeli lett. Apukám közben folyamatosan dolgozott/dolgozik. Mostanra kezdett el romlani az anyagi helyzetünk.


6#-os válaszoló: Én is ezt mondtam neki, hogy azért szállodai takarítóként nem a legrosszabb fizuja lenne...

2014. aug. 22. 23:16
 8/57 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem anyukádnak esze ágában sincs dolgozni, csak a kifogásokat keresi. Alföldiként meg kikérem magamnak, ezek a vonatok járnak az országban mindenhol és mindenhol ilyen ganés!
2014. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
10%

"Alföldiként meg kikérem magamnak, ezek a vonatok járnak az országban mindenhol és mindenhol ilyen ganés!"


Igen, mert csak az alföldön ganyés.

2014. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg csak simán ne üsd bele az orrodat! Kicsit olyan, mintha a nyúl vinné a vadászpuskát, és te akarnád azt nevelni, aki életet adott neked. Majd ő megoldja magának, hogy dolgozni tudjon, deha nem az se a te dolgod, max. apádé.
2014. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!