Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én nem bírnám ha valaki apám...

Én nem bírnám ha valaki apám helyébe lépne! 15/L. Kérhetek normális válszokat?

Figyelt kérdés
Anyám ilyen társkereső oldalokon keresgél és kicsit elszállt magától. Szerintetek mivel hozzam vissza a földre anyámat?

2014. aug. 23. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Szia! Próbálj meg vele beszélni. Hogy milyen jó volt, mikor (ezek csak példák, nem tudom Nálatok mi a szokás, milyenek a családi kapcsolatok szóval ne nevess ki kérlek! :) ) szóval, milyen jó volt, mikor a család karácsonykor összeült, vagy amikor elmentetek együtt nyaralni, strandolni, moziba stb...és milyen jó lenne most is elmenni. Édesanyád egyébként tudja, hogy te tudod? És Édesapád tud erről? Remélem tudok/tudtam segíteni.l/14 :)
2014. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ezzel semmi baj, nyilván hiányzik neki, hogy valaki ott legyen mellette, de ez természetes. Az apád helyébe pedig nem léphet senki, ha tartjátok rendesen a kapcsolatot, ez evidens, ne is aggódj ezért. Egy évvel vagyok idősebb nálad, anyában is felmerült ez a társkeresgélés, de nem igazán érdekel. Ebben a korban én úgy gondolom akárki jönne is anyukám mellé, nem tudná már befolyásolni az életemet és nem is hagynám neki. Ha ettől tartasz persze, csak azért mondtam.
2014. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Először is te szállj vissza a földre, mielőtt még végképp meggyőzöd magad arról, hogy jogod van beleszólni édesanyád magánéletébe és párkapcsolatába. (ennél normálisabban ezt nem lehet megfogalmazni)
2014. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Jól értem, hogy a saját kényelmed miatt el akarod tántorítani anyukádat a szerelemtől? :/ Inkább próbálj magadon kívül másra is gondolni, párkapcsolat mindenkinek jár.
2014. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, most maradjon egyedül? Nem az apád helyébe lép, mert nem az apád lesz, hanem anyukád társa.
2014. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lett Édesapáddal?
2014. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lépne bárki is apád helyébe,csak mert anyádnak lesz esetlegesen egy új kapcsolata?

Anyádnak is joga van a boldogsághoz.

Te pár év múlva kirepülsz,ő meg egyedül maradjon?Ennyire ne légy önző,tekintettel lehetsz egy kicsit rá is.

2014. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Az önmagában, hogy egy megözvegyült vagy elvált asszony újra férjhez megy előfordul. Ettől az illető még nem lesz az apád, és amíg az illető normális ebből nem lesz baj.


Persze léteznek olyan alakok akik mindenáron az apa helyébe akarnak lépni; vagy épp ellenkezőleg, ellenségesek párjuk korábbi házasságából született gyerekével, akár a gyerekbántalmazásig.

De ezek viszonylag ritka esetek, amin ráérsz akkor aggódni, ha bekövetkezik.


Ami a TÁRSKERESŐ OLDALAKON való társkeresést illeti, egyrészt nem szerencsés dolog, TÚLERŐLTETETT társkeresésre utal, másrészt VESZÉLYES.

OTT aztán simán ki lehet fogni egy pszichopatát.


Ez utóbbit esetleg finoman megpróbálhatod édesanyádnak megmondani.

2014. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
miből gondolod hogy elszállt magától.? Inkább te vagy önző és azt szeretnéd hogy anyád állandóan veled foglalkozzon. Ne légy önző, és ne foglalkozz anyád magánéletével.
2014. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!