Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szeret? Mikor mond...

Anyukám szeret? Mikor mond igazat?

Figyelt kérdés

16/l vagyok. Azt szeretném kérdezni h szerintetek anyám mikor mond igazat? (2 megtörtént esett)

A, nyugodt volt és apámról beszéltünk aki nem velünk él de mérgezi az életünket. Anya ekkor azt mondta h szomorú mert csak ezt tudja nyújtani nekem, és nem ezt érdemlem h ilyen apám legyen, és lelkiismeretfulladása van.

B, kiborult mert nyáron gyakran voltam fennt hajnali 5-ig és ezért sokáig is aludtam és egyik délután mondta h ha ezt folytatom elvisz az apámhoz otthagy és akkor legalább megszabadul mindkettőnktől.


Egyszerűen nem tudom eldönteni h most akkor melyik az igaz. Szeret vagy nem. Nekem van egy olyan elvem miszerint dühében az ember nem gondolkodik csak mondja az iagazt. A legjobb bnőm szerint ez hülyeség és csak bemesélem magamnak.



#Anya szeret-e #mikor mond igazat
2014. aug. 25. 04:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy szeret! Ha nem is a tulajdonságaidért...de szeretnie kell, mert a lánya vagy.

Ez kölcsönœs legtöbb esetbe VAGYIS legtobbszor a gyerek is azert szereti a szuleit, mert szeretnie kell...

Ki kell ismerd, éslásd mikor csinâl valami jelet, és akkor tudni fogod, hogy hazudik. Telefonrol vagyok ami annyit tesz, hovy bem tudok erthetoen nagy szoveget irni.

De amugy igaz, hogy duheben kikel magabol az ember.

Ha valamit nem ertessz, akkor irj.

2014. aug. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ismerős a helyzet. :/ Talán van benne ez is, az is. Ne agyalj annyit rajta. Tudom hogy nehéz, de nem éri meg ezen őrlődni, valószinűleg nem teszi meg csak ijesztget.
2014. aug. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"lelkiismeretfulladása"


Mármint lelkiismeret-furdalása :D


Nem hiszem, hogy nem szeret, akkor nem borult volna ki.

Egyébként azért, mert nyár van, minek felcserélni a napot az éjszakával? Mi az, ami miatt hajnali ötig kellett rendszeresen a neten lógnod?

Napközben pedig semmit sem segítettél. Erre is gondoltál, hogy hibáztál?

2014. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nekem van egy olyan elvem miszerint dühében az ember nem gondolkodik csak mondja az iagazt."


Téves, dühében az ember azt mondja, amiről tudja, hogy a másiknak fáj, hiszen mérges rá.

2014. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik képzeld sokat segítek itthon. És igen sokáig fennt voltam, de itt nem ez a lényeg

Negyedik köszi vhogy ez most megnyugtat XD

2014. aug. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!