Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeptember vegen szuletik az...

Szeptember vegen szuletik az elso gyermekem, erre eesanyam tegnap bejelentette, hogy terhes, mit gondoltok a kesei gyermek valallasrol?

Figyelt kérdés

Nagyon kiborultam, most is ugy elnek mint a nyugdijasok (anyu 45 apu 47 eves es ugy egy evvel idosebbek lesznek mire anyu megszul).

A noveremnek van egy 3 eves fia es ha latogatoba mennek anyu mindig veszekszik, hogy ne szaladgaljon, maradjon csendbe, nezze a tv-t nyugodtan.

Szoval nekik mar nem kellene egy gyerek, mert nincs turelmuk.

Ezt nekik is elmondtam es apa ugy gondolja majd a gyerek megfiatalitja oket, es erez magaban annyi erot, hogy felnevelje. Egy 15 eves kamaszhoz 63 evesen lesz energiaja??


2014. aug. 25. 10:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
A szülő is ember, ráadásul nem is olyan öregek. Majd együtt nevelkedik a nagybácsi és az unokaöcs, legfeljebb a nagybácsi lesz a fiatalabb.
2014. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád dolga, hogy vállalja-e vagy sem, de 45 évesen már nem annyira egyszerű ez az egész és felmerül az a gond is, amit te írtál, hogy nem lesz hozzá türelmük, de ettől függetlenül az ő dolguk, nem szólnék bele a helyedben.
2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
40%

Miért utálod így anyukádat? Én örülnék, ha anyukám teherbe esne (mondjuk már 60 éves és nem menstruál, de mondjuk 10 éve örültem volna).


Nem inkább te és a nővéred szültök korán?:) Vagy anyukád 15 évesen szülte a tesódat?


Biztosan lesz hozzá energiája, én nem féltékenykednék (te azt csinálod, hiszen azt írod, neked is most lesz, nehogymár a szemét is most szüljön, igaz?), hanem örülnék az örömüknek.


Tudod, ma már el lehet vetetni tök olcsón a gyereket, mégse tették meg, szóval valószínűleg akarják a bébit! Lehet, fellendíti kicsit őket és a házasságukat is:)


27N

2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
64%

Kicsit korai az öröm, 35 éves kor felett baromi sok rizikója van a terhességnek, gyerekvállalásnak. Sokféle komplikáció felléphet, sokféle betegség szóba jöhet a gyermeknél, úgyhogy nem is olyan biztos, hogy megszületik egyáltalán ez a gyerek.


Egyébként nem tudsz sok mindent tenni, nyilván nem tilthatod meg a szüleidnek, hogy gyereket vállaljanak, ha ezt akarják. Viszont mivel kinyilvánítottad már a véleményedet (amivel abszolút egyetértek), hivatkozhatsz erre később, amikor esetlegesen igazad lesz, és nyűg lesz a gyerek, le akarják majd neked passzolni...

2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
52%

lehet hogy neked sem lesz türelmed, bárki meghalhat holnap is, egy fiatal is.

ha így döntöttek, tartsd tiszteletben, bár szerintem itt neked az cseszi a csőröd, hogy nem te leszel a középpontban!

2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a te problémád.
2014. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
De mégis mi közöd hozzá? Te már elköltöztél gyereked lesz elvárod hogy ő ne szóljanak bele az életedbe akkor te mégis milyen jogon akarsz beleszólni?
2014. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy?
2014. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%

Tervezték, vagy becsúszott? Az ő dolguk. Megértem, hogy kissé mellkason vágott a hír, de fogadd el a döntésüket.

Hány hetes terhes anyukád? Valóban nagy kockázattal jár már ilyen idősen terhesnek lenni, de lehet teljesen egészséges gyerekük is símán. Ilyen idősen már elgondolkodnék, hogy megtartsam e a becsúszott gyereket, az biztos. Mi van, ha nem tudják felnevelni, mert nem élnek addig, vagy betegek lesznek és fizikálisan nem bírják majd. Meg kell vizsgálni, hogy anyagilag elbírják e. Még nyugdíj előtt felnőnek, de ha beleszaladna a nyugdíjas éveikbe, anyagilag nagyon megterhelő lenne. De így is. Én már a felnőtt gyerekeim mellé nem vállalnék még egyet, gyüjtögetnék, hogy végre költhessek magamra-nyaralás, miegymás.

2014. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Semmi probléma nincs vele. Ha szeretik egymást, akkor, kimondhatja meg, hogy mit tegyenek vagy ne tegyenek?:D


Kívánj nekik sok boldog babavárást, és nézessétek meg velük az Örömapa2-t:D


Az iyen korúaknak van igazán türelmük egy kicsi gyerekhez.

2014. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!