Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Évekkel ezelőtt becsapott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel ezelőtt becsapott egy nő. Azt állította, hogy rendszeresen szed fogamzásgátlót, majd bejelentette, hogy terhes. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudta, hogy vállalni fogom a gyereket, ezért azt mondta, hogy nem veteti el. Pedig én kértem erre. Azóta sok év telt el. Megnősültem és folyamatosan zaklat engem is és a feleségemet is. Ráadásul a gyereket is eltiltotta tőlem, pedig magas gyerektartást fizetek neki és a gyerek jövőjéről is gondoskodtam.
2009. szept. 17. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pörkölj rá. A gyermek láthatását bírósági perben kérd - ha ez eddig nem lett megállapítva. Emellett, akár a gyermeket is elperelheted tőle, ha érdemtelen rá. Bár egy nagyobb gyereknél ez már nem szerencsés.
2009. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj bíróséghoz.Vagy csináltass apasági vizsgálatot, hogy kiderüljön tényleg te vagy-e a gyerek apja, mert aki ilyet tesz, az nem biztos, hogy csak egyszer hazudik.Ha valóban a te gyereked, akkor jogod van látni, ezt a bíróség is ki fogja mondani!
2009. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van már bírósági végzésünk, de nem tartja be. Hiába fordultam a Gyámhivatalhoz, ott megbüntették őt 16.000 ft-ra, de az általam fizetett gyerektartásból ezt röhögve kifizette. Mást nem tettek.
2009. szept. 18. 00:08
 4/17 A kérdező kommentje:
Bírósághoz is fordultam, de különböző okokkal mindig minden el van halasztva vagy nem születik érdemleges döntés bizonyíték hiányában. Közben megy az idő és teljesen ellenem hangolja a gyereket.
2009. szept. 18. 00:10
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
vagyunk így egy páran sajnos. én nem parázok már ezen, a kisgyereket sajnálom, de ő úgyis megtalál majd, ha akar. :)
2009. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
közöld vele, hogy itt nem arról van szó, hogy neked van jogod a gyerekhez, hanem a gyereknek van joga az apjához. hátha felfogja.
2009. szept. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos Magyarországon a birók,akik többnyire nők,csak az asszony érdekeit nézik,a gyerekét nem.Semmilyen bizonyítékkal nem törődnek,mindig a nő javára döntenek.A gyámhatóság pedig csak akkor tesz valamit,ha már nagy baj van,addig nem törődnek ők sem semmivel.Abban pedig ne bízz,hogy a gyereked majd ha nagyobb lesz,téged fog választani,mert az anyja ellened neveli,és neki fog hinni.Az apasági vizsgálatot viszont kérheted,gondolom megtudod fizetni,amibe kerül.
2009. szept. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, és mond meg neki, hogy ha nem fejezi be a zaklatást, akkor nem fogod támogatni.
2009. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Van a baráti társaságunkban egy pár, akik elváltak. A volt feleség bosszúból nem adta a kislányt oda az apának. Nagy soká, az unszolásunkra a srác a gyámhivatalhoz fordult. A csajelőször ugyanígy röhögve fizette a büntit, aztán amikor elkezdték neki emelni, és már 6 számjegyű lett, odaadta a kislányt az apjának. Azóta apa lánya kapcsolat rendeződött. Ez kb. 4 évig ment így.
2009. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A gyereknek csak az anyja a biztos (ha érted mire gondolok..). Lehet hogy így szed le téged pénzzel, hogy azt állítja, hogy tőled van a gyerek. Nem tudhatod. Vannak ilyen emberek akiknek vastag bőr van a képén.
2009. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!