Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám a sírba tesz már. Mit...

Anyám a sírba tesz már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy volt egy jó munkája egy cégnél varrónőként 5 évig.

Azt otthagyta, mert egy másik cég adott havi 10k-val többet.

Ez az új cég megszűnt fél év múlva.

A régihez meg nem veszik vissza.

Most itt van 58 évesen úgy, hogy nem kell sehova.

Teljes mértékben ő a hibás, mert én is és mindenki mondta neki, hogy ne hagyja ott a régi céget.

Egész nap itthon ül már 3 hónapja és kb folyamatosan a siránkozás meg a bőgés megy.

Nekem is van elég bajom a munkámmal, tiszta gyomoridegem van, hogy jövök haza aztán ezt kell hallgatnom, hogy folyamatosan bőg.

Persze állásokat nem nagyon nézeget csak siránkozik.

Nem tudom mit csinálhatnék már vele.

19F


2014. aug. 26. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem idegesnek kell lenni miatta, hanem segíteni rajta. egy jobb munka reményében hagyta ott a régi, senki nem gondolatolvasó, hogy tudta volna előre, hogy az meg fog szűnni. le kell vele ülni, hadd beszélje ki magából a dolgokat. segíts inkább neki találni új munkahelyet, keresgéljetek a neten együtt valamit, vagy csak mondd neki, hogy nem baj, ha otthon van. eltakarítgat, megfőz, mire a család hazaér, stb...dolgozott már eleget!
2014. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze, mert depresszisó, s talán nem b....szogatni kellene, hanem emgérteni és segíteni, hogy hamarabb kilábaljon és legyen hite munkát keresni.
2014. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-en élünk együtt mivel apámtól elvált már sok éve.

Egyelőre én fizetek most mindent de nagyon nehéz.


Konkrétan varrónő állások most nincsenek de máshova meg nem kell, mert idős és nem is ért abszolút semmi máshoz.

2014. aug. 26. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
NEM anyukád tehet róla, hogy nincs állása. Ilyen idősen már sehova nem veszik fel. Keress neki te állást.
2014. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és azt tudta előre,hogy megfog szűnni?Ezért nem okolhatod,ő csak jót akart.Szerintem tegyen még 1 próbát ,visszakönyörögni a régihez...hááááátha.
2014. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak jót akart szegény több pénz reményében. Szerintem most depresszióba esett, most szembesült vele, hogy tényleg már nehezen veszik fel ennyi idősen. Rájött, hogy rosszul döntött és most fél még keresni is, mert fél az újabb kudarctól. Te még életerős fiatalember vagy, próbálj meg tenni valamit az érdekében és ne magadat sajnáltasd még őelőtte is, mert ettől még jobban bűntudata lesz és még nehezebben fog állást találni.

Tudsz internetezni, kezdj el keresni neki valamit. Ha itt nem jön be, akkor megpróbáljátok amott, ha kidobnak az ajtón, bemászol az ablakon. Hidd el, még fiatalabbaknál is ez megy, nem könnyű az álláskeresés.

2014. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
az, hogy lepontoztok, csak a saját butaságookat mutatja...
2014. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki munkát találni mondjuk azt tehetnéd.
2014. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha van otthon varrógépe, kezdjen el otthon varrni-mindig van egy két nadrágfelhajtás, cipzár csere, foltozás-pár száz forintokat ebből is össze lehet szedni, aztán majd alakul valahogy.
2014. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!