Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csúfol a saját anyám?

Miért csúfol a saját anyám?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete hallom anyámtól folyamatosan,hogy milyen ocsmány vagyok.Egyik nap a tévéztem,mire anya leült oda és nézett vigyorogva.Megkérdeztem,hogy mi az,erre ő azt mondta azt bámulja milyen hányinger a fejem.Erre én elmentem a másik szobába és sírtam.Apa pár óra múlva jött haza és nagyon leszídta anyát,hogy hogy mondhat rám ilyet.Anya letagadta persze,hogy ilyet mondott volna.A további napokban is piszkált!Ezeket mondta:Birkafejű,klozet arcú.Már elegem van belőle!Régebben dicsért,hogy milyen szép és okos vagyok.Nem tudom,hogy mi oka van arra,hogy ezt mondja.Szőke,göndőr a hajam és vékony vagyok.Talán az orrom pisze!Szerintetek?Én szeretem anyát,de amiket mond az bántja a lelkem!
2014. aug. 25. 20:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
anyád drogozik vagy mi? :O ez durva! Ne sírj miatta, nem éri meg, megkérdezted tőle, hogy miért csinálja ezt?
2014. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyád beteg agyilag.
2014. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%
Kèrdezd meg töle, hogy mièrt csinàlja ezt veled? Szerintem erre a kèrdèsre nem fogsz tudni vàlaszt kapni! Ezt csak ö tudja neked elmondani, mert egy normàlis anya ilyeneket nem mond a sajàt gyerekènek! Egy szeretö anya a legcsúnyàbb gyereket is szèpnek làtja, ha a sajàtja! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de anyukàdnak a fejèben nincs rendben valami! Elèg beteg.....
2014. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg irigy és buta és gyerekes, de mindenesetre szülőhöz nem méltó.
2014. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
8%
:DDDDDDDDDDDDDD mekkora forma
2014. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, valami baja van. Drog, alkohol, Alzheimer kór, vagy hasonló. Nem bszél másképp a többiekkel is, mint eddig? Az agydaganat egyik tünete is lehet, ha indokolatlanul, és eddig szokatlan módon káromkodik. Lehet, nem is letagadja, hogy ezt mondta, csak szimplán nem emlékszik, mert önkívületi állapotban mondta, amit mondott.

Én megkérném, hogy menjen orvoshoz.

2014. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanam neki hogy tisztara rad hasonlitok nem.
2014. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális anyukád! :O Kérdezd meg tőle, hogy mi baja van, miért csinálja ezt veled?
2014. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja nekem is jutott eszembe,hogy mond meg neki,hogy "hát ja sajnos rád hasonlítok"

de amúgy anyád nem szív nevetős cigit? Vagy hasonlókat? Ez zakkant

2014. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is viselkedett már furcsán, vagy eddig tök normális volt? Lehet hogy tényleg valami problémája van, de örülj neki, hogy legalább az apád kiáll melletted, inkább próbálj vele beszélni!
2014. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!