Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám és a nővérem teljesen...

Anyám és a nővérem teljesen tönkre tesz. Mit csináljak velük? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval a nővérem nagyon szemét velem kicsi korom óra.már kiskorunkban sokat veszekedtünk mindig megtépett szó szerint kihuzta az összes hajam.most meg nem is foglalkozik velem ha igen elhord minden k*rvának pedik nem volt ugymosd komoly kapcsolatom.. a másik anyám őn nemigazán foglalkozik velem.. soha nem kérdezte hogy kik a barátaim van már barátom e vagy hogy megjött e már egyátalán vagy hogy vegyen e nekem melltartót én meg nem is montam mert ugy gondolom ez az ő feledata..mindig csak a nővéremnek vesz meg mindent(nekem is vesz de nem annyit mint neki)vele megy el mindenhova meg vele sokkal kedvesebben beszél mint velem..már teljesen megszoktam de rossz érzés azért..én15/l nővérem 18/l

2014. aug. 26. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az a probléma, amit kívülállók sajnos nem tudnak megoldani. Itt az általad leírt pár sor alapján nem tudunk rájönni, mi lehet a gond, miért viselkednek így veled, mi lehet ennek a hátterében. Ráadásul nem ismerjük az ő nézeteiket sem.

Egy dolgot tehetsz, leülsz velük újra és újra, és elmondod nekik, hogy mi bánt. Talán nem fog változni semmi, de legalább ki adod magadból a bánatod azoknak, akik szerinted tehetnek róla.

2014. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát a nővéreddel tipikus kutya-macska testvéri viszonyban vagytok, anyukádnak pedig nem mondasz semmit, ha kíváncsi vagy valamire, nem kérdezed meg, ha szükséged van valamire, nem szólsz, mert úgy gondolod, ez az ő feladata (?!?!)

Oké, 15 éves vagy, de ne viselkedj úgy, mint egy hisztis 5 éves kislány, anyukád nem gondolatolvasó, és ha a nővéred szóba áll vele, persze, hogy vele másként beszél.

2014. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
anámmal lehetetlen beszélni.. mondja mondja a saját maga kis szövegét.nővéremröl inkább nem is beszélve.. de azért köszi.:)
2014. aug. 26. 18:16
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es igen..anyámnak nem számít mi van velem..mikor felvettek egy nagyo jo suliba ennyi volt rá a válasza:jovanakkor..és azért nagyon rosszul esett gondoltam örülni fog neki de nem..meg többször probáltam vele jobb viszonyba kerülni de nemsikerült persze ha kérek valakit megveszi de nővéremnek szó nélkül..kb ennyi..
2014. aug. 26. 18:19
 5/5 anonim válasza:
Keress olyan embereket akiket szeretsz ezeket meg mindig koptasd le, ne lógj velük csak a legkevesebbet. Soha többé ne számits rájuk, és huzd fel a kesztyüt vagy mit, viseld el a veszekedéseket. Oltsad be öket amikor nyugodtak, amikor vétenek valami hibát és az csúnya univerzális szinten. És a természetbe, budára is kimehetsz egyedül elölük, ott fel lehet töltödni ellenük, megnyugodni, imádkozni szabadságért. Harcolni kell ellenük, nagyban megutálni azt amit csinálnak és amibe merültek, kizárni öket az életböl emiatt.
2014. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!