Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem teljesen elszigetelődi...

Nővérem teljesen elszigetelődik, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Nővérem párja fél éve egy másik városban kapott munkát.

Összeköltöztek, ez eddig rendben is van...nemrégiben meglátogatott és teljesen meg volt "fakulva". Elmondta, hogy egyáltalán nincs abban a városban társasága-amúgy sok barátnője, barátja van, de azok mind másik városban-és mivel egy éve nincs állása, nem is akar annyira eljárni semmilyen közösségi helyre, ahol többet kell költeni.

Párja vígan elvan, eljár focizni, bulizni barátaival, oda meg ugye nővérem nem követheti-előző pasijának hatalmas baráti köre volt, ott lányok-fiúk vegyesen buliztak, haverkodtak, itt ilyen nincs.

Mondta, hogy gyakran sétál egyedül a vársoban, vagy beül helyekre, de így csak még rosszabbul érzi magát. Párja meg egyszerűen sehová nem viszi el...Igazából nem tudom, nincs ehhez közöm, de régen nagyon nagy társasági ember volt, most meg mintha valami szellem lenne. Egyszer beszéltem párjával, ő azzal hárított, hogy majd ha lesz munkahelye tesómnak, az hozza a társaságot is, de ez hülyeség.

Mi a teendő, hogyan segítsek neki (nagyon ijesztő volt így látni)?


Válaszokat előre is köszönöm!


2010. nov. 11. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy ő így jól érzi magát, akkor sztem hagyd, ezt neki kell tudni, ha neki nem jó, akkor változtathat, akár vissza is költözhet abba a városba ahol a barátai laknak, vagy próbáljon meg beiratkozni klubokba, vmi hobbit találni, sportolni ahol találkozhat másokkal.
2010. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik barátnőm járt így...Egy másik városba költözött egy srác miatt, igaz neki volt munkája, eljárt konditerembe is, de nem alakult ki társasága-sajnos ez nem megy mindig ilyen könnyen. Eléggé idegbeteg lett...rá is ment a kapcsolatuk.
2010. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ő mondta, hogy magányos nagyon...egyszer elkísérte egy baráti összejövetelre a társát, de a fiúk csak egymással beszélgettek, a barátnőik-tesóm szerint-eléggé egyszerűek voltak.

Járt régebben cardio edzésre, mikor még volt állása...Most kb azt engedheti meg magának, hogy beüljön valahová kávézni, de párja sehová nem viszi és nincsenek közös programjaik.

2010. nov. 11. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
én tuti kidobnám...
2010. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző, mégis kit dobnál ki a kérdező helyében, a nővéredet??
2010. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem hanem a csaj helyébe a srácot..egy bukó és hanyagolja a nőjét rádásul nincsenek barátai..mi itt a kérdés?
2010. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!