Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy baratom van?

Figyelt kérdés
2honap mulva leszek 15 eves,es most jottem ossze egy fiuval aki nem is idos hozzam mert o 16 eves.most vagyok 9.es es egy suliba jarunk.Nemtudom hogy hogy mondjam el a szuleimnek mert felek a reakciojuktol mert nem akarjak hogy baratom legyen.Mindig ugyan az a duma:a tanulasra figyeljek meg meg fiatal vagyok hozza..szerintem attol hogy van baratom meg ugyanugy lehet tanulni mert azzal sose volt gond.Es felek hogyha tudnak hogy lenne baratom akko maskepp neznenek ram. Apa a szigorubb. Es amugy nem azert akarok baratot hogy most 15 evesen elveszitsem vele a szuzessegem.csupan jol szeretnem magam erezni.eddig sose engedtek hogy legyen de mar volt egyszer titokba.koszonom elore is :)
2014. aug. 28. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Apa, anya, valami fontosat szeretnék mondani.*leülteted őket* Szeretném ha megértőek lennétek és nem reagálnátok túl.*megígérik* Megismerkedtem egy sráccal...*mesélsz*
2014. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy úgy, ahogy az első írta. Plusz mondd el, hogy te ettől ugyanúgy tanulsz, nem elttél más, stb. Jah, és használj ékezeteket ;)
2014. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért is kell ezt elmondani ?
2014. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, értsd azt meg, hogy a szüleid nem azért tiltanak, mert neked rosszat akarnak vagy azt élvezik, ha keresztbe tehetnek neked, csak szimplán szeretnének megóvni. Féltenek. Az nagyon nem jó ha titkolózol, ez azt jelenti, hogy nincs meg köztetek a bizalom. A kulcs az őszinteség. Ha őszinte vagy velük, és nem azt látják hogy a fiúzás rossz irányba visz (sunnyogsz, titkolózol, stb), akkor hidd el, hogy enyhébbek lesznek. De még csak 14 éves vagy, még nagyon fiatal vagy és tényleg nagyon nem kellene még neked ezt a szex témát feszegetned.
2014. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15 évesen én nem gondolom hogy már ördögtől való az, ha valaki érdeklődik a másik nem iránt.


Nem ismerem a családi hierachiát de talán jobb ha anyukáddal beszélsz erről, talán ő jobban tud hatni apukádra.


Esetleg meghívhatod a fiúdat hozzátok ha van elég merszetek, sokszor az is segít ha a szülő látja a lány barátján, hogy normális gyerek. (Már ha az)


Én biztos engedném, legalább némileg ellenőrzött és kontrollált körülmények között folyna, van amit csak halasztani lehet de végül úgyis eljön.

2014. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!