Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel csak fészen ismrjük egymást. 20 km-re lakik tőlünk. Megkért, hogy találkozzunk egyszer. Mondtam, hogy sokszor sűrű a hetem, de ezt nem mondhatom már túl sokáig. Pedig találkozni akarunk. Szóval, múltkor említettem a szüleimnek, hogy be szeretnék menni abba a városba, de csak annyit mondtak, h nem mehetek. Nem mndtam, h miért. Nem hiszem, hogy kisgyerek vagyok még mindíg és nem mehetek el egyedül busszal pár órára. Ha megmondanám nekik, hogy egy lány végett, akkor a választmegse kéne halgatnom, sokszor mondták már: "Azért nem, mert valami bajba kerülök (drog,alkohol,cigi)" Pedig nem lenne semmi baj. Barátokkal se mehetek egyrészt mert kettesben szeretnénk lenni, másrész úgy sem engednek el.


F/15 és L/13


Now what? Légyszi segítsen valaki :(



2014. aug. 29. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mit akarsz egy 13 éves kislánytól?
2014. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mond azt, hogy egy lánnyal szeretnél találkozni.
2014. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
ijaj szegenykem :( En lany vagyok 16 eves es engem is nagyon feltenek a szuleim még most is a baratom 25 km-re lakik tolem egy osztalyba jarunk ,de most nyaron csak o johetett le hozzam es en nem hozza. Anyaek szerint nem a lanynak kell a fiu utan jarnia ,hanem a fiunak a lany utan. a baratom szerint meg ugy kene h egyszer itt egyszer ott. ezt csak azert mondom el ,mert ez mashol is meg van a szulok ilyenek feltik a gyerekuket es teljesen jogosan a mai vilagba. szerintem ulj le veluk ,ha komolyan gondolod a lanyt ,mondd meg nekik nyugodtan h csak talalkozni akartok es most ebben nincs semmi es 1-2 orat lennel tavol :) Sok sikert ! ha meg se engednek mondd el a lanynak ,biztosan meg fogja erteni :)
2014. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én sem engednélek el, de a 13 éves kislányt sem engedném el, hogy találkozzon veled. Kicsit még korai...mit akarsz egy 13 éves kislánytól? A szülei helyében tuti nem engedném el, hogy találkozzon egy idegen fiúval, akit csak fbről ismer, lehet nem is az vagy akinek mondod magad...
2014. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

15 évesen korai, hogy érdeklődik a másik nem iránt?

Na azért ez túlzó, nem hiszem, hogy egész napos szexpartira készülnek.

2014. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

15 évesen tök normális, hogy érdeklődik a lányok iránt és pontosan, hogy 13 éves illik hozzá! Ebben a korban kell az első (nem szexuális) élményeket szerezni.

Szerintem fura, hogy nem engednek el.

2014. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Lehet kicsit rosszul fogalmaztam. Persze lehet barátkozni ebben a korban, de más egy környékbeli gyerek, vagy iskola-osztálytárs, de egy idegennel, aki fbről ismer, biztos nem engedném el. Lányom 12 éves múlt, nem engedném el, ismeretlen ember azt mond amit akar, 15 évesnek mondott fiú mögött akárki lehet.

2014. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Elengednélek, de első alkalommal én vinnélek oda, és beszélnék a lány szüleivel.
2014. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2019. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!