Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy lány vagyok egy fiú testben?

Figyelt kérdés

Azt érzem már elég rég óta hogy lány akarok lenni. Lányosan akarok öltözni lányosan akarok viselkedni és mindent lányosan akarok.

Segítsetek de csak akkor ha értelmes válaszokat tudtok írni

15



2014. jún. 20. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem először beszélj egy pszichológussal, aki ezt segíti feldolgozni neked, ha valóban transzszexuális vagy.

És utána állj a szüleid elé.

2014. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is elmennék a helyedben pszichológushoz, nem kell hozzá szülői beleegyezés.
2014. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Női ruhában és kisminkelve kellene, úgy jobban megértik, hogy miről van szó.
2014. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is így vagyok ezzel, csak én fiú vagyok lány testben.

Az én szüleim úgy tudták meg, hogy észrevették a vágásokat a kezemen, és ott muszáj volt elmondanom. Azt mondták, hogy mindemhogy elfogadnak..Szóval jól fogadták.

Most meg pszichológushoz járok.

De ne vágdosd magad, csak mondd el nekik.

2014. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
Ne mondj el semmit,ezt inkább tartsd magadban,esetleg egy agytúrkásszal beszélhetnél hogy még is mi az ami lezajlik benned.
2014. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Így, ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, és szoktatok beszélgeti, akkor nem okozhat ez gondot, ha értelmesek a szüleid, akkor megértik és majd segítenek a továbbiakban.
2014. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Öltözz női ruhába,sminkeld ki magad,magas sarkú stb. Àllj a szüleid elé és meg sem kell szólalnod! 😁 Olyan sokkot kapnak öcsém hogy nem kell félni a véleményüktől
2014. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Szeribtem is menj el szakemberhez, nem azért mert ez betegség avgy ilyesmi, hanem segít magadban elfogadni, segít abban, hogy hogyan állj a szüleid elé, a különböző reakciókat tudd feldolgzni, mert esz ilyen is olyan is

Egyébként csak egyenesen, aogy itt leírtad... Kertelni nem érdemes

2014. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

"Scythian nevű felhasználó"



Az oldal szégyene!!!

2014. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem orvosnál kezdj, mert lehet hogy ez csak átmeneti, az összevissza hormonok miatt érzel így. Nekem is volt ilyen... eléggé összezavart, majdnem hülyeséget csináltam emiatt. De most normális életet élek, és annak érzem magam ami vagyok.
2014. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!