Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el szüleimnek...

Hogy mondjam el szüleimnek hogy barátnőm van? 17/F

Figyelt kérdés
Szóval van most barátnőm és át szeretnék menni hozzájuk egy időre de nem merem elmondani szüleimnek mert félek attól hogy kérdezősködni fognak meg ilyenek. Hogy mondjam el nekik? Normális válaszokat ha lehet.

2014. júl. 22. 04:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Anya/apa. Megismertem egy lányt, úgy néz ki több mint barátság. Szeretnék vele talizni, szal ennyi... Kérdezni most de később is fognak. Nincs ebbe semmi gáz. Csak ennyit mondj, majd kérdik ki az stb és csak felelsz rá. Esetleg mondod, hogy valamelyik nap mapjd itt lennétek azt bemutatod nekik (akk majd őt faggatják :D )
2014. júl. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

de miért baj ha kérdeznek pár dolgot?


megkérdezik, hol ismerkedtetek meg, hol lakik, hogy néz ki stb


ebbe nem fogsz belehalni :)

2014. júl. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem el, hogy 17 éves vagy max. 12.
2014. júl. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ne legyél gyáva :-) Legyél férfi ! De NEM testben, hanem lélekben!
2014. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám a helyedben, hogy "találkozok egy lánnyal". Biztos kérdezni fognak, bár ha szüleid gyakran járnak ezen az oldalon, és olvassák a kérdéseket, nagyon fognak örülni, hogy legalább az ő gyerekük lánnyal találkozik.:D
2014. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Na, te is leragadtál a "minden ciki" korszakban... 20-30x évesen az esküvődre majd azért meghívod őket, vagy nem, mert nehogy kérdezősködjenek, istenments' megismerjék a lányt? :DD
2014. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy időre? Mármint találkozni vele és együtt lenni délután, vagy ott akarsz aludni? Mert az első rendben van, de aludni otthon tessék.


Nem kell túlbonyolítani, mondd meg simán, hogy van egy barátnőd és szeretnél vele találkozni, mikor engednek el?

A kérdezősködés pedig normális, tessék rá válaszolni.

2014. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A barátom is félt anno megmondani az anyukájának, hogy együtt vagyunk ezért azt a taktikát választotta, hogy gyakran emlegette neki a nevem, hogy most velem találkozik, vagy, hogy ez meg ez van velem. Lényegében az lett a vége, hogy maga az anyuka kérdezett rá, hogy együtt vagyunk-e. Nem a legjobb megoldás szerintem de ha félsz konkrétan felhozni a témát akkor ez is egy megoldás.


Amúgy pedig 17 éves vagy, ilyenkor már elég idős vagy egy kapcsolathoz, szóval szerintem a szüleid meg fogják érteni.

Az átmenni egy időre amúgy pontosan mit jelent? Ha ott szeretnél aludni én azt tanácsolom, hogy kezd kicsiben. Először csak nappal pár óra hogy megismerhesd a szüleit. Ilyenkor mindig érj haza időben, hogy a szüleid is tudják, hogy megbízható vagy és nem lesz módosítva a "terv". Ha ez megy egy ideje akkor akár már megkérdezheted, hogy ott aludhatsz-e de azt is inkább 1-2 éjszakával számolva.

Ez persze akkor működik ha a lány nem lakik túl messze.

2014. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3 problémám van igazából: 1 az hogy hogy ismerkedtünk össze 2 hogy ő Sopronban lakik én meg Budapesten 3 az hogy ő most 14 éves és félek hogy azt hiszik hogy túl fiatal.
2014. júl. 22. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Tán, azért félsz, mert a lány valóban túl fiatal, és ebben a korban a három év, az igenis elég komoly három év, és érv a kapcsolat ellen.
2014. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!