Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak az anyammal?

Mit csinaljak az anyammal?

Figyelt kérdés
A szuleim elvaltak es most anyummal elek. de o nemtorodik velem hanem dolgozik de ha nem akkor elmegy a testverihez. altalaban facebookozni szokott,pasikkal irkal. Most van egy nevelo apum akivel hamarosan osszekoltozunk. de abszolut nemtorodnek velem,megvesznek mindent de szereteted nemnyujtanak. 14/L
2014. aug. 31. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegénykém, próbáld megbeszélni vele, hogy tini vagy és nagyon szükséged lenne rá, arra hogy néha elbeszélgessetek. Bagy hogy elmondja a véleményét dolgokról. He hisztizve, hanem higgadtan, de nyomatékosan tedd. Sok sikert!
2014. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha anyukád a nevelőapud mellett már pasiknak írkál facebook-on, akkor nevelőapudra ne számíts szerintem túl sokáig.


Mire gondolsz szeretetnyújtás alatt?

2014. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, ne törődj anyáddal, csak magától tud megváltozni, nem segít, ha beszéltek (megpróbálhatod, ha akarod, de nekem volt egy ugyanilyen kolléganőm, én is, más kolléga is megpróbáltunk beszélni vele, de hiába: szóval ezért nem hiszem, hogy ha egy felnőtt véleményét figyelmen kívül hagyja, akkor egy gyereké érdekelni fogja).

Anyukád reakciója egyébként tipikus válás utáni második tinikor. Tele van velük a Facebook.

Mondd a nagyinak, hogy küldje el szakemberhez.

2014. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!