Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha rossz a szülő-gyerek, az...

Ha rossz a szülő-gyerek, az később hatással lehet?

Figyelt kérdés

Ha egy lánynak nincs apja, csak anyja és az anyjával nem jó a kapcsolata, semmit nem beszélnek meg, az anya semmire nem tanította a gyerekét, semmit nem magyarázott el neki...stb.

Akkor előfordulhat az, hogy például a lány, még 20 évesen is az anyját keresi más nőkben (csakis anyai kapcsolatot, tehát nem leszbikus) és ez hatással lehet a lány párkapcsolatára? Tehát hogy nem engedi közel magához a férfiakat, mert még neki az anyjára van szüksége, aki a gyerekkorából hiányzott. (lelkileg, támogatásilag, biztatásilag, testileg (ölelgetés, puszi))


Leegyszerűsítve, ez okozhat párkapcsolati gondot a lánynak?


2014. szept. 1. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam: Ha rossz a szülő-gyerek kapcsolat....
2014. szept. 1. 21:42
 2/5 bnml válasza:
Szerintem ez nem lehet a párkapcsolatodra rossz hatással sőt inkább jobban ragaszkodsz majd hozzá mert tudod hogy "szinte csak ő van neked"!
2014. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem biztos, hogy hatással lesz a párkapcsolatra.

nekem nem túl rózsás a kapcsolatom anyukámmal.

igazából egész életemben küzdenem kellett vele, mert nagyon nehéz ember.

bennem teljesen más gondolatokat ébresztett az egész, mint benned, de az eredmény ugyanaz: a magánéletem kész csődtömeg, vagyis jobban mondva nem is létezik, pedig tudatosan szeretném, ha lenne, de nem tudatosan valahogy blokkolom.

1000%, hogy a gyerekkor az oka.

2014. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ezért keresni aq női kapcsolatokat. De valószínű hogy nem fog megbízni a párjában, mert a szülőben csalódott.
2014. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nagyon is okozhat problémát a későbbiekben ez a hideg kapcsolat.
2014. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!