Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ezt hogy kezelnétek a...

Szülők, ezt hogy kezelnétek a 15 éves fiatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha egy idősebb (16-17 éves) lánnyal félreérthetetlen helyzetben találnátok a nappaliban, amikor délután hazamentek?
2014. szept. 1. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

azt, h egy kicsit loran kezdi. a lany amugy anyira nem idos, h mint korkulonbseg szamitson


egyebkent biztos kopni nyelni nem tudnek ha erre lepnek be

te mit mondtal?

2014. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Biztos meglepődnék. Valószínűleg megvárnám kint amíg felöltöztök. A lányt elküldeném, mit akar a nála fiatalabb sráctól? Kis ri.banc. Aztán elbeszélgetnék a fiammal. Szerintem még fiatal vagy ehhez. Koncentrálj inkább a sulira. Remélem védekeztetek.
2014. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Pacsi!
2014. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Ennél mi lehet természetesebb? Azt mondanám, hogy a szobájában csinálják máskor, mert ez így mindenkinek kellemetlen.

Vagy azt várod, hogy felháborodjunk, hogy csak 15 éves?

2014. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jaj, nem a szülő vagyok.

Hanem a lány és nem vagyok ri..c egyáltalán, Második.

Csak ez ma történt és a fiú szerint később nem volt semmi baj, az anyukája se mondott semmit, de nekem akkor is ciki volt, hogy ott voltam fehérneműben...

2014. szept. 1. 23:10
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

öreg fazékban is megfől a fiatal virsli.

felénk falun van egy ilyen mondás, mikor a nő az idősebb.

szóval semmi komoly dolog az ilyen.

2014. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó,amikor a nő az idősebb?? :D

Azért erre a helyzetre nem igazán ezt a kifejezést használnám. Itt két fiatal van, szinte gyerekek. Az hogy a fiú 15 a lány 16, azzal semmi gond nincs. Azt azért megkérdezném, hogy gondoltak-e a védekezésre is?

Ez nem korkülönség, nekem a férjem 4 évvel fiatalabb, nem téma sehol, soha nem is volt az.

2014. szept. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Manapság 15 évesen ezzel szerintem semmi gond nincs. Inkább ezt csinálja mint kockuljon valami mmorpg előtt.


De annyi eszetek lehetne, hogy szobára mentek, nem a nappaliban csináltatod fel magadat.

2014. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vennék neki egy raklap gumit,legalább unokát ne csináljanak.
2014. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

MEgkérném, hogy a szobájában csinálja, ne a nappaliban és csukja be az ajtót. Nem most kezdenék felvilágosító órába, 15 éves korra már tud mindent. Tőlem. Ha neked ez most meglepetés volt, akkor nem most keletkezett gond a kapcsolatotokban, hanem az elmúlt 15 évet szúrtad el.


N30

2014. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!