Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha együtt vagytok, összeköltözést terveztek, erre ő kijelenti, hogy a családja előtt soha nem fogja felvállalni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy ilyen ember aligha létezik. De ha mégis, akkor azt hiszem teljesen egyértelmű, hogy le kell fújni az egész hacacárét.
2014. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 A kérdező kommentje:
Nem érti miért zavar, ha nem tudják. Azt mondja, vegyem úgy, hogy nincsenek szülei. És hogy szerinte nem ettől függ, hogy komolyan gondolja-e velem. És nem csak a családjáról van szó. Kiderült, hogy senki nem tud róla az ő részéről, hogy van valakije.
2014. szept. 2. 17:03
 3/102 anonim ***** válasza:
90%

Azt jelenti, hogy csak szeretőt és házvezetőnőt akar. Addig, amíg rád nem un.

Nem érdemes vele összeköltöznöd.

2014. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nagyon rosszban van a családjával, akkor előfordulhat, hogy az egész életét titkolni akarja előlük, más esetben viszont tényleg érthetetlen kérés/kijelentés.
2014. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 A kérdező kommentje:
Nincs rosszban velük, még otthon lakik. De amikor hozzám jön, akkor azt hazudja inkább, hogy a haverjaival megy valahova. Amikor úgy volt, hogy beszélünk telefonon, akkor is mondta, hogy csak olyankor lehet, amikor nincs otthon senki, mert nem akarja, hogy esetleg meghallják. Csak én gondolom ezt nem teljesen normális dolognak? Főleg, hogy nálunk már mindenki tud róla, még a távolabbi rokonok is, a barátaim, tényleg mindenki. Nála meg totál senki. Igaz, hogy nem mutattam be mindenkinek, mert nem volt rá alkalom, de beszéltem róla nekik.
2014. szept. 2. 17:16
 6/102 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szégyelli a családját, előled. Pl nagy szegénységben nőtt fel, alkoholista szülők, ilyesmi. De akkor nem azt mondja, hogy a kapcsolatot nem akarja felvállalni (pont, hogy kéne, hogy lássák, ilyen helyzetből ki lehet törni!!), hanem, hogy téged akar megóvni. Ha ez a helyzet, akkor fogadd el, talán változik majd, vagy még is jobb Neked úgy, hogy nem ismered őket.


Ha nem ez a magyarázat, akkor tényleg csak házvezetőnő és szerető kell neki, és mivel ezt megtalálta, tök jó (neki).


Próbáld meg kideríteni, mi az oka. Ha nem találsz semmit, hagyd ott. (Bár, ha már összeköltözést terveztetek, akkor gondolom elég nagy trauma lenne, meg minden. De hogy hogy eddig nem került szóba a család, bemutatás?! Terelte a témát? Az gyanúús....)

2014. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem nem férne bele. De a te életed. De te döntesz. A döntés következményeit is te viseled.
2014. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 A kérdező kommentje:

Nem szegények, nem alkoholisták. Normális környezetben élnek.

Nem is a bemutatás a problémám. Nem is azt kértem, hogy beszéljen nekik rólam. Hanem csak említés szintjén annyit, hogy van valakije, és hozzá utazik 1 hétre.

Azt mondta, hogy nem akarja, hogy faggassák, és hogy ő ilyen, ezt fogadjam el, a génjeiben van ez a dolog.

A faggatást én is túléltem, nem értem miért olyan nehéz válaszolni pár kérdésre...mert azt mondja, neki fordított esetben mindegy lenne, hogy ki tud róla. Persze, hogy így mindegy neki, mert róla már mindenki tud.

2014. szept. 2. 17:25
 9/102 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet ezt elfogadni sajnos.

én otthon nem mondom el, amíg komoly nem lesz a dolog, de mindenképpen elmondom.

ez a normális.

2014. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret igazán, vagy szégyelli a kapcsolatot. Én elgondolkodnék a helyedben, hogy biztos ő az akivel lenni akarsz. Lehet, hogy ő csak egy laza szexkapcsolatot akar, teljese ellátással.

Már ne is haragudj, de jó nagy hülye vagy, ha így ebbe belemész. Épp most levelezek egy hasonló felfogású sráccal itt, szóval nem csak egyedül a te barátod ilyen.

2014. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!