Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedi hogy kollégista...

Nem engedi hogy kollégista legyek. Szerintetek önző?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Nemrég új iskolába kerültem, és nagyon nehéz bejárnom. 1 nap összesen hatszor szállok át, és minden reggel 5-kor futok a buszhoz, hogy pont beérjek időre, úgy, hogy emellett cipelnem kell a rajzmappámat, és még két táskát is. Hozzáteszem, hogy mindemellett gerincferdülésem is van amire mostmár minden nap szednem kell fájdalomcsillapítót. Nagyon megterhelő.... Felvetettem anyukámnak, hogy mi lenne ha kollégista lennék, mert telne rá, minden közelebb lenne, és nem kéne olyan korán kelnem. Erre ő határozottan kijelentette, hogy nem lehetek koleszos, mert azt akarja, hogy itthon legyek, és tudjon a "dolgaimról". Elmagyaráztam neki, hogy ha mindig itthonról fogok bejárni akkor arra biztos rá megy az egészségem de egyszerűen nem hallgat rám. Tudtok valamit javasolni, hogy győzhetném meg őt?

2014. szept. 3. 21:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezdjük az alapinformációk megadásával:

hány éves vagy?

2014. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
14/L
2014. szept. 3. 21:21
 3/29 anonim ***** válasza:
11%
Felnőtt ember vagy. Menj koliba! Ha az utazás helyett diákmunkázol, már megkeresed rá a pénzt...
2014. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
2. vagyok...bocsánat. A leírásból azt hittem egyetemista vagy. Budapesten belül éltek? Vagy vidéken? Nem találnál közelebb sulit? (14 évesen megértem, hogy inkább otthon szeretne téged tudni)
2014. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
14 évesen felnőtt ember? Tényleg?
2014. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
5-ös, mint láthatod, egy időben került ki a két komment, tehát nem voltam az információ birtokában.
2014. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
2. Pest mellett lakom de nagyon rossz a közlekedés és sokat kell gyalogolnom, illetve átszállnom
2014. szept. 3. 21:24
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

Önző.

Apukád nem tudna beszélni vele?

Esetleg az osztályfőnököd?

2014. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
17%
Keressetek egy közelebbi iskolát. 14 évesen maradj otthon. Akkor menj kollégiumba, ha sehogysem megoldható a közelebbi iskola. Szabad tudni, hogy honnan jársz be, hogy hatszor kell átszállni, és hol van az iskola? Csak kíváncsi vagyok.
2014. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem keresek másik iskolát mert régi álmom volt hogy oda járjak. Apukám nem tud vele beszélni mert utálják egymást. 3-szor oda 3-szor vissza kell átszálljak rosszabb esetben 4-szer. 9.-es vagyok és semmi más megoldás nincs
2014. szept. 3. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!