Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy barátom, már több...

Van egy barátom, már több mint fél éve, és nagyon szeretnénk együtt aludni. De 15 éves vagyok és anyukám nem engedi. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Tényleg csak együtt aludni szeretnénk, nem csinálnánk semmi olyasmit, ami nem egy 15 évesnek megfelelő.

A barátom 19 éves, és nem akar ráerőltetni semmire. De annyira szeretnénk együtt aludni. De anyukám mindig átküldi egy másik szobába, ha nálunk alszik.


2014. aug. 1. 01:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
igaza van, örülj hogy azt megengedi hogy ott aludjon. Inkább azt kéne megbeszélni a szüleiddel mikortól hajlandóak megengedni...
2014. aug. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De miért van igaza? Mért baj, ha szeretnénk együtt aludni?
2014. aug. 1. 02:02
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Mert ott nem csak alvás lenne. Tudod a maci meg a málnás. :)

Sokkal másabb mondani, hogy nem lesz semmi, de hidd el, nehezebb lesz megállni mikor ott fekszetek egymás mellett és mindketten hormonbombákkal táplált tinik vagytok. Egy 19 éves fiúnak pedig igenis nagyon nagy igénye van a szexre.

2014. aug. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
82%
Az anyukádra hallgass mindenképp! 15 évesen még bőven nem vagy elég érett ahhoz hogy felfogd mit is szeretnél egy 19 éves sráccal, ha engem kérdezel túl idős hozzád.
2014. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de engem nem zavar, hogy idősebb. Egy velem egykorú srác teljesen éretlen. Ő szeret engem, és nem siettet. Ha olyan lenne, már rég rám nyomult volna, vagy valami.
2014. aug. 1. 02:18
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el csak akkor fognak belemenni, ha megengedik a szexet is. Szülő szemében nincs különbség, még ha be is tartanátok a csak alvást. Ha tényleg nincs sietség akkor ne egy együtt alváson problémázz, hanem örülj hogy egyáltalán ott aludhat. Ez is nagy szó elhiheted.
2014. aug. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 sasojo válasza:
59%
-.- gratulálok neked bár inkább annak a 19éves beteg hülyének gratuálok h 15évesekkel foglalkozik mert a saját korosztályától fél...
2014. aug. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Mindig vannak olyanok akik többnek néznek ki
2014. aug. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

Most mit kell hlyézni, meg gratulálgatni? 4 év az lófsz!


És ha le akarta volna fektetni a kiscsajt már rég megtette volna, nem kell ehhez együtt aludni.


Én 23 voltam, barátom 29 - az két évvel több, mint a kérdező és barátja között van -, egy hét után nála aludtam (ő ajánlotta fel óvatosan), és nem történt semmi. Még egy hónapig nem feküdtünk le, max. petting.


Lehet, szeretnék megtapasztalni, milyen a másik mellkasára dőlve, átölelve lenni, reggel a másikat magad előtt látva ébredni, másik mosolyára, stb.


A dugáshoz amúgy sem kell aludni, meg éjszaka.

2014. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
5000 forintot teszek fel, hogy a kérdező 3 hónapon belül elveszíti a szüzességét!
2014. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!