Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy a párom nem engedi a 17 éves lányának, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés

A lány az anyjával lakik nem velünk.

A párom eddig minden pasit elmart a lánya mellől.

Az is érdekes, hogy a két fiának (19, 23 évesek) megengedi, hogy barátnőjük legyen.


2014. aug. 9. 05:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális. A párod egy elmebeteg. 17 évesen azért nem kicsi már a lánya, ilyen idős korban már bőven belefér egy kapcsolat.
2014. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem normalis, de van ilyen. Apuci férfiként abbol indul ki, ahogy o viselkedett anno a lányokkal, ennek nem akarja kitenni a gyereket.
2014. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

KEttes, itt a kérdező az apa, nem a, akinél a lány van ha jól értem. Z anyáánál van a lány elhelyezve, és az anyja nem engedi hogy legyen pasija, annak ellenére hogy az apa engedné.


Nos kérdező szerintem sem normális dolog, de a lányod egy év múlva 18 lesz, és így oda költözik ahova szeretne, akár hozzád is...

2014. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 "A lány az anyjával lakik nem velünk.

A párom eddig minden pasit elmart a lánya mellől."


A lány apja nem engedi..

2014. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Olvasd el megegyszer hármas.
2014. aug. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%

Igen, normális, egy 17 éves lány még a tanulással törődjön, ne a fiúkkal meg a szexszel! Tökéletesen megértem a párodat.


Kivi vagyok, hányan pontoztok le :P

2014. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megérthető, de muszáj lesz elengedni, hogy "normális" kapcsolata. élete legyen később. Ez a rendje.
2014. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

a lanynak van baratja, mar vszinu mas is volt, csak nem tudtok rolla. en azon csodalkozok, h nem terhes meg, mert az ilyenek biztos nem vilagositjak fel.

nekem volt ilyen bnom, a csaj a nagyszuloknel volt, akik kiengedtek jarkalni a varosba, nana h nalunk volt, nem is egyszer.

szoval apuka az lenne a legjobb ha szobabol se johetne ki (ironia)

2014. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

" párom eddig minden pasit elmart " Az apja nem engedi.


Ezzel csak annyit fog elérni, hogy a lánya hazudozni fog neki. Aztán ha 18 után is folytatja, talán nem is lesz olyan fontos neki apuci.

Szerintem is az apa a fiatalkori énjét vetíti ki a fiúkra, amitől félti a lányát.

2014. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

Szerintem az a lány anyja nem engedi a lánynak, hogy barátja legyen...


Biztos az anyuka szereti a fiatal embereket és fél, hogy esetleg nem bírna megálljt parancsolni magának, ha a lánya hazahozna vlami srácot.

2014. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!