Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem veszik észre hogy...

Miért nem veszik észre hogy ezzel tönkreteszik a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal. Jelenleg 1 éve dolgozom, 21 éves vagyok. A párommal csak hétvégente tudunk találkozni, ilyenkor jól esne együtt aludni. Eddig úgy volt hogy hol én, hol ő aludt nálunk hétvégén, de ő mindig ritkábban aludt nálunk. Anyuénak sose tetszett ez az együttalvósdi, és amikor direkt előre szóltam hogy hétvégén nálunk lennénk, szokás szerint elkezdtek háborogni pedig ritkán vagyunk nálunk. Párommal is sikerült összekapnom hogy mostmár ne mondjam le a találkozót ennyiért, akkor legyünk náluk de anyáéknak ez se tetszik. Nem a párommal van bajuk mert kedvelték mindig is, egyszerüen az együttalvás nem tetszik sose nekik. Nem értem miért jó szerintük az ha csak kicsit találkozunk aztán menjen haza a barátom, vagy jöjjek én haza. Nem is egy városban lakunk, van némi távolság. Jól esne együtt aludni vele, el is költözhetnénk de a határozott szerződési idejű munkám mellett felelőtlenségnek tartom amíg nem találok biztos állást. És nem tudom addig miért kell ilyen keserűre venni az együttalvásokat. Hogy mi bajuk ezzel az egésszel arra sose adnak választ, egyszerűen csak makacskodásból ilyenek.
2014. szept. 5. 06:47
 1/10 A kérdező kommentje:
És a párom is egyre nehezebben viseli. Nekem sem esne jól ha ilyen szülei lennének és emiatt mondaná le az együttalvást.
2014. szept. 5. 06:50
 2/10 A kérdező kommentje:
És sajnos már vele is összevesztem. Előző kapcsolataim is hasonlók miatt tehát a szüleim miatt mentek tönkre. És nem tűrném el ha ez is véget érne.
2014. szept. 5. 06:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid nem vették észre, hogy felnőttél!
2014. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aludj te a pasinal felnott vagy elvileg szolsz hogy ott alszol es kesz.
2014. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom, a szüleidet zavarja, ha egy idegent kell hétvégén kerülgetni - mert ugye reggel nem lehetnek a szüleid hálóruhában, ha egy idegen férfi ott mászkál, esetleg a párod nem tart maga után rendet, ami többletmunka a szüleidnek, egy felnött férfit etetni sem pár fillér - szóval részben érthetö. Erre mutat az is, hogy nem akarnak erröl beszélni, mert nekik kínos, hoyg magadtól nem jössz rá erre.


Hétvégére vagy menjetek a srác szüleihez - habár gondolom, ök sincsenek feltétlen elragadtatva attól, hogy mindig ott van egy idegen, vagy ami még megoldás, hogy valahol kivesztek egy szobát.

2014. szept. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a szüleid tehát azt is tiltanák, hogy elköltözz otthonról, össze a pároddal? Hiszen lényegében akkor minden áldott nap együtt alszotok... Vagy át akarnak menni minden este, és kilökdösni titeket a közös ágyból? 21 éves felnőtt nő vagy, már dolgozol is, tehát kezdesz önálló életet felépíteni, muszáj lenne leülni a szüleiddel ezt megbeszélni.
2014. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A párom szüleit nem zavarják az együttalvások, szeretik ha ott vagyok
2014. szept. 5. 08:39
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem hagyunk magunk után rendetlenséget, igényes vagyok erre.

És nem eszik sokat a párom. Nem 100 kilos fiu

2014. szept. 5. 08:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nehez lenne havi 1szer, max ketszer tamogtni. Nem 15 evesek vagyunk. De nekik az se tetszik ha en megyek. Azt varjak hogy ott aludjak mindig
2014. szept. 5. 08:42
 10/10 A kérdező kommentje:
otthon *
2014. szept. 5. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!