Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel nagyon rossz...

A szüleimmel nagyon rossz kapcsolatom van, mit tegyek vagy mi miatt lehet mindez? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és a szüleimmel nagyon rossz kapcsolatom van, de főleg apámmal de vele már nagyon régóta. Mindig más embert akart belőlem amilyen vagyok és ezért keveset beszélünk, amikor beszélünk is általában veszekszünk... Anyám általában kiáll mellettem mert tudja, hogy kamasz vagyok és, hogy apám lehetne velem elnézőbb de sajnos sokszor vele is eléggé összeveszek és ez most már zavarni... Mit tegyek?

2014. aug. 21. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbalj meg kapcsolatot teremteni velük, beszélgetni akaŕmiről. Biztos találtok valami témát, nézzetek meg együtt egy filmet vagy mond el ha jó jegyet kapsz, szóval próbáld "bevonni" az életedbe.
2014. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukaddal mi miatt veszel össze? Apukáddal alig beszélsz, az js veszekedés... Miről lehet ennyit veszekedni? Ők a szüleid, ha valamit szeretnél, vagy valahova el szeretnél menni, akkor gondolom szólsz nekik szépen, aztán ha elengednek örülsz, ha nem, akkor moroghatsz, de az ő szavuk a döntő, tehát maradsz.... Amikorra mondják akkora meg persze hazamész...stb... Gindolom ez nem vita téma...., de mi miatt tudsz állandóan veszekedni velük? Elhiszem hogy kezd zavarni....
2014. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen kamasz kori dolgok, tehát, hogy nem mehet el haverokkal valahova, vagy messzebb vagy ilyesmik főleg. Apámmal összeveszünk egy sima szón is... Mindenbe bele köt. Ha rossz lábam teszem a másik után már azért is szóval ilyen dolgokon...
2014. aug. 31. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem olyan nagy a probléma. Ilyen a legtöbb helyen van. Most tanulj, és ha lehet időnként fogd be és ne veszekedj apáddal.

Utána ha tovább tanulsz, irány a kolesz, ha nem akkor melozz és nem szól bele senki az életedbe.

2014. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!