Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha ennyire rossz a...

Mit tegyek ha ennyire rossz a kapcsolatom az apámmal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nagyon rosszul érzem magam a jelenlétében is. Igazából mindíg is ilyen volt, csak most kezdett kritikussá válni a helyzet. A legfőbb gondom vele az hogy nem enged sehová. Na jó, az tulzás hogy sehová de ahhoz kepest hogy mennyire benne van már ilyenkor az emberben hogy menjen és érezze jól magát, hisz egyszer fiatal.. Egy héten egyszer mehetek fel a barátomhoz aki hetvégén van csak otthon, és miután haza érek azt kérdezi, hogy "na mostmár elégg volt-e a tekergésből egy időre ?" Folyamatosan veszekedünk és mindenbe beleköt amit lát, szóval nehez egy ilyen ember mellett élni. Régebb, pontosabban 1-2 éve kicsivel engedékenyebb volt mint most, és minél jobban próbálom ezt megbeszélni vele annál ellenségesebb lesz velem. Nem tudom mit kellene tennem már, de változást akarok.. 17/L
2014. júl. 13. 21:06
 1/4 anonim válasza:
Hát ha az nem segít, hogy leültök és megbeszélitek, akkor próbáld megkérni anyukádat, hogy beszélgessen erről a témáról apukáddal. Vagy vállalj otthon több házimunkát. Vagy mi lenne akkor ha nem te mennél át a barátodhoz hanem ő jönne át hozzátok? 15/l
2014. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátommal nincs gond, tehát a másik két szabadnapjában ő van nálam. Anyukamat meg elvesztettem amikor 2 éves voltam tehát erre sem tudok támaszkodni. Lázadjak vagy azt sem tudom mit kellene tennem hogy vegye észre hogy nem 12 éves vagyok..
2014. júl. 13. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj vele! 17 éves vagy, muszáj lazábban kezelnie a helyzetet. Az én szüleim például mindig azt mondták nekem, hogy amíg tudják, hogy hol és kivel vagyok, és nem kerülök rossz társaságba, addig bárhova elengednek... jó, persze vannak határok, de ez tényleg így működik nagyrészt. Próbáljatok kompromisszumot kötni, mert ebben a helyzetben biztos lehet olyan megoldást találni, ami mindenkinek elfogadható.

17/L

2014. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És még nincs párja apukádnak?

Akkor lehet, nem véletlenül, nem sok nő viselné el a stílusát, ahogy Te sem.

Mintha a saját tulajdonának tekintene, és fél, hogy elveszít.

Talán ezért is engedi meg jobban, hogy a barátod legyen nálatok. Bár nem csodálkoznék, ha pokol lenne ott az élete nálatok.

Kellene valaki, aki beszél apukáddal, Rád biztos nem fog hallgatni, csak ha már nagyon kritikus a helyzet, és készülsz robbanni.

2014. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!