Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne szeressenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Tudom, bizonyára nagyon sokan azt fogjátok írni, hogy milyen borzalmas vagyok, és mennyire nem becsülöm meg, hogy egyáltalán vannak szüleim. Ez lehet hogy így van. De nem szeretném hogy törődjenek velem. Vagy én bántom mindig meg őket (akaratomon kívül) vagy ők engem. Nem érzek irántuk semmit (nem tudom miért!!!) csak így van magától. Viszont nem is szeretnék arra törekedni, hogy megszeressem őket. Csak annyit szeretnék, hogy legyen teljesen semleges a kapcsolatunk. Nagyon irritálni szoktak engem. Ne tudom miért. :/ Csak egyedül szeretnék lenni, ennyi az egész. Tudom, hogy nagyon sok negatív válasz fog érkezni, és teljesen meg is tudom érteni. De én ilyen vagyok, nem tudom miért, biztos egy szörnyeteg vagyok. De nem az van, hogy senkit sem szeretek. A barátaimat nagyon megbecsülöm és szeretem. Bizonyára azért a barátaim, mert nem tudják milyen szörnyű vagyok. Na, ennyi lenne, remélem nem rontottam el mindegyikőtök napját a saját személyiségemmel. Szíves elnézéseteket kérem!

2014. szept. 7. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Tündérem, sehogy. Hiszen soha nem is szerettek, azért vagy ilyen.
2014. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Konkrét dolgokat nem írtál...mivel bántanak meg? Te mivel bántod őket? Az sem mindegy, hogy 15 vagy 35 éves vagy... A második írásod üti az alapkérdést....

Nem szeretnélek megbántani, mert nem is értem a problémád. De talán sétálj sokat egyedül, gondold át a dolgaidat. Tegyél rendet a fejedben! Akkor most nem érzel semmit irántuk, vagy szereted őket?!?!

Ha módod van rá és elég érett vagy, akkor persze, költözz el, önálló életet teremts magadnak. Ha néha meglátogatod őket, akkor kisebb eséllyel bántjátok meg egymást.

De szerintem először az érzéseidet tedd rendbe.

2014. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!