Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arrol ha valaki...

Mit gondoltok arrol ha valaki prosti lesz azert hogy eltartja a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen mar felnott ferfit es a hugat is akinek az anyjuk egyedul elt es munka mellett ebbol is elt. Kivancsi vagyok mit gondoltok errol?
2014. szept. 7. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek bírja a gyomra. Én nem tudnám megtenni.
2014. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

SA.

"...eltartsa..."

2014. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom nem kereste magát agyon,ha rá kényszerült munka mellett igy szerezzen betevőre valót a gyerekeinek.Eldönthette a sárga csekkek után éhen halnak vagy be áll oda ahová.Nem vetem meg,Az ő dolga egy nő sok mindenre képes a gyerekeiért.Akár erre is.
2014. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Én igazából "felnézek" rájuk,hogy ezt meg tudják tenni a gyerekeikért. Én rengeteg nőt ismerek, akik szegénységben élnek, de az anyuka mindig fodrászhoz jár meg műkörmöshöz, míg a 3 gyereknek egy napra 200 ft-t hagy otthon. Én nem tudom,hogy meg tudnám-e tenni akárkiért is ezt, valószínűleg nem.
2014. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem itélem el, nincs is hozzá jogom.

Talán nem volt más választása. Senki életébe nem látunk bele. Dolgozott, lehet, kevés volt a fizetése, rákényszerült.

2014. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A nő gyerekei tudják és nem ítélik el azért amit csinált hanem hálásak neki hogy mindent megtett azért hogy megtudjanak élni.
2014. szept. 7. 18:27
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Vannak kevésbé erkölcsös munkák... Egy rendes prostival még semmi bajom (a tipikusan nem rendes futtatókkal inkább), ő teste, ő dolga. Nem ideális, azt mindenki érti, de nem érzem a hatalmas jogot, hogy így távolról elítéljem...

Elsősorban nem ezen múlik, hogy mennyire értékes mint ember.

2014. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Én webcamoztam.

Nem hirdetem, de szégyellni sem szégyellem. Munkát nem kaptam, a férjem elvesztette a munkáját, az új helyen hatvanat keresett.

Iszonyatos időszak volt. Folyton éhesek voltunk, miután a számlákat és a gyereknek fizettünk mindent.

Gyereksétáltatás közben összeszedtem a kuka mellé kirakott kenyeret, és azt áztattam be rántott levesbe.

Fél évig csináltam, éjszakánként.

2014. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
A nő gyerekei ezen szocializálódva, hasonlóan fogják eltartani magukat. Csodálatos példa lehet.
2014. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy így fogják eltartani magukat mivel az egyik az orvosira jár, a másik meg agrármérnök.
2014. szept. 7. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!