Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ezzel vannak a szüleim...

Miért ezzel vannak a szüleim elfoglalva? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mikor átjön a barátnőm, akivel komolyan tervezek, nem szólnak hozzá. Hiába próbál beszélgetni velük, nem foglalkoznak vele. Ha elvonulunk a szobába, mindig utána állandóan azzal vannak elfoglalva,hogy szeretkezünk (bár nem ezzel a kifejezéssel szoktak érvelni, sőt ezt már a barátnőm előtt is mondták) és nem ezt kéne egész nap csinálni. De könyörgöm, 25 múltam, és nem azt csináljuk állandóan. És nem értem, miért marnak el mindenkit mellőlem. A barátnőm azóta nem is jön át, amit teljesen megértek.


F


2014. szept. 8. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Történt valami korábban, amitől megromlott a kapcsolat, vagy az elejétől fogva ilyen hideg volt a hangulat?
2014. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos, már kezdetek óta ilyenek velünk.
2014. szept. 8. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:
2%

a lányban nem látnak más, csak egy "ürítőt"

ha nem elvonulnátok, hanem mondjuk segítene anyudnak elmosogatni, már akkor tuti beszélgetnének, vagy úgy egyáltalán.., jelenleg úgy néz ki, *ni jár hozzátok.

2014. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És kérdezted már esetleg a szüleidet?
2014. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Anyukad biztos feltekeny a baratnodre, hogy nagyobb befolyasa van rad mint neki mert ugye te az o pici fia leszel mindig. Apukad meg anyukad melle all mert igy elkerulhet kesobb veszekedeseket. A baratnodnek uzenem hogy ne foglalkozzon veluk tudom, hogy szarul esik neki de ha latjsk hogy megbantjsk meg nem megy tobbet akkor azt hiszik nyert ugyuk van. Az elejen emgem sem kddvelt a parom anyukaja most meg mar hisnyzok neki ha eljovok :) persze ehhez kellett egy kis bsjongas meg ha szidta a parom akkor az o partjat fogni meg segiteni neki. Ket evutan ertdm el ezt de csak a tavkapcsolat miatt tartott eddig. Fel a fejjel!
2014. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mikor itt volt, mindig segített! Próbált beszélgetni is. Közvetlen személyiség. Most meg már megunta, hogy bármit tesz, csak mindig beszólongatnak rá.
2014. szept. 8. 23:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, kérdeztem. Azt mondták, hogy normálisnak és rendesnek találják a barátnőmet.
2014. szept. 8. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
A szüleid dolgoznak? Adsz valamennyi pénzt haza?
2014. szept. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, fizetésemnek több mint a felét. És csak egy két napot volt itt a barátnőm, nem aludt itt.
2014. szept. 9. 07:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Na most én leszek a szemét, de szerintem a szüleid félnek, hogy elvesztenek téged, mint állandó bevételi forrást. Nem tudom, mennyit keresel, de a fizetés több, mint fele jó nagy összeg, ennyiből mi egy önálló lakást tartunk fenn.


Mivel "ott ragadtál" náluk, most már nem is akarnának elengedni. Ez nem tudatosul így bennük, csak azt látják, hogy van egy lány, aki odajön, mert szereted, mert komoly kapcsolatot akarsz vele, aztán esetleg lesz majd összeköltözés, meg házasság, és jó ég, a gyerek el fog innen költözni.


Mióta vagytok együtt?


Szerintem érdemes lenne összeköltözni valahol máshol, ha már komoly a kapcsolat. Vagy arra vágysz, hogy állandóan megjegyzést tegyenek a szüleid arra, hogy szexelsz? 26 évesen?

2014. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!