Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hasonló helyzetben lévő...

Hasonló helyzetben lévő szülők! Ti hogyan fogadtátok, amikor fiatok/lányotok elmondta, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves fiam és nemrég mondta el, hogy meleg. Férjemmel együtt mindketten elfogadtuk. Akik hasonló helyzetben vannak/voltak, hogyan fogadtátok?

2014. aug. 25. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan nem személyes történet, de megosztom. Nekem egy barátnőm mondta el otthon, szintén 20 évesen, hogy leszbikus. Édesapja könnyebben fogadta, az anyja borzasztóan kiakadt. Egy idő után elfogadta, és megbékélt, de nagyon sokat szenvedett addig a lánya.

Támogassátok a fiatokat! Jó látni, hogy vannak ilyen toleráns szülők!

2014. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Szülőség: csillagos ötös, leülhetsz.
2014. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Azé biztos mellbebacna az érzés.
2014. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem elmondtam nekik, hanem kiderült (tesóm látott egy üzenetet páromtól). Jötte, öleltek, minden oké ( még a homofób apám is ) mindig ott voltak/vannak/lesznek. Szerencsés ha van ilyen jó szülője az embernek mint pl ti. Egyik meleg ismerősömet kivágta az "apa" otthonról és már nem a "fia"
2014. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Bárcsak meghalna az olyan szülő aki "kivágja" a fiát mert meleg. Tényleg tiszta szívvel mondom, hogy bárcsak megdögölne.

20F

2014. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nem úgy mondják, hogy "megdöglene"?
2014. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Annyira azért mégse tiszta a szíved.
2014. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Igen, igazad van, úgy mondják, hogy megdöglene, bocsánat. Az álláspontom nem változott, az ilyen "szülő" nem érdemel mást...
2014. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Tulajdonképpen igazad van, hisz minden szülő ilyen gyerekről álmodik. Ha meg valamelyik szülőnek mégsem tetszik, az meg se merjen szólalni, ne fejezze ki az ellenérzését. Tűrje el, különben kirekesztőnek és homofóbnak lesz titulálva. (Azért, a dolognak két oldala van.)
2014. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Toti30 válasza:
100%

Sziasztok!


Ajánlom figyelmetekbe Fischer Eszter Meleg a gyermekem? c. könyvét. Én a szüleimnek ezt adtam oda, hátha megkönnyíti nekik elfogadni, azt, hogy én meleg vagyok. Végülis nekem volt időm ezen gondolkodni, ők kapták ezt "tálcán".

2014. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!