Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok, ha azzal...

Hogyan reagálnátok, ha azzal állna elétek a 19 éves lányotok és barátja, hogy összetörték az ágyát?

Figyelt kérdés
Gondolom először is meglepődnétek, de haragudnátok rájuk vagy inkább röhögnétek a dolgon, ha egyszer csak a két fiatal, kínosan, szégyenkezve egy ilyen bejelentést tenne? Persze az ágy nem magától törik szét, egyértelmű, hogy szex áldozata lett. De, ti ilyen helyzetben mit csináltátok,nyilván, gondolom nem örülnétek, de azért még sem tehetnek róla, és lássuk be elég vicces?

2014. szept. 9. 01:44
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
98%
:DDDDDDDD mindenképp viccesen fogadnám, nem tennék szemre hányást nekik. előfordul az ilyesmi. vegyetek egy erősebb ágyat nekik.
2014. szept. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Viccesen fogadnám, vennék nekik egy stabilabb ágyat.

Nem haragudnék, végül is bármi eltörhet. Miért az ágy lenne kivétel? :)

2014. szept. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem tehetnek róla? Nem kell vadulni...mindenesetre nem tennék akkora szemrehányást nekik, elég lesz neki hogy matracon kell aludnia, mivel másik ágyra nem lenne pénz.
2014. szept. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
rohognek. :) mi is osszetortuk mar ket agyat is. :) Bar en mar felnott vagyok. :)
2014. szept. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért feltétlenül a szex miatt törhet össze az ágy?

Nálam úgy történt, hogy ráhuppantam a barátom mellé, és megadta magát (nem ugrottam).

Nem haragudott anyu. Nekem nem az volt az első gondolatom, hogy akkor kell egy új, hanem először alápolcoltam, később meg a matracon aludtam.

2014. szept. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék és csodálkoznék azon, ha szégyenkezne, mert nem neveltem úgy, hogy itthon szégyenkeznie kéne. De természetesen az új ágyat már nekik kellene megvenni. Ha javítható, a javításba még besegítenénk.
2014. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyanígy jártam 18 évesen az akkori barátommal...beszakadt az ágyam.. :D

Anyuék nevettek, aztán rá nem sokra kaptam egy újat..amúgy is régi volt, tehát nem is hiába ment tönkre. :) De azért ciki volt..persze én sem úgy álltam oda, hogy a valóságot mondtam, hanem előadtam, hogy ráálltam mert egy képet néztem a falhoz, és egyszercsak beszakadt alattam. Aztán kaptam az ívet, hogy na persze stb. :D Szerintem előfordul az ilyesmi, nem kell nagy dobra verni. :)

2014. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem haragudnék, mert azzal nem érek el semmit. Abban bíznék, hogy ezek után megtanulnak kicsit óvatosabban duhajkodni. :) Én is jártam már így, bár az én esetemben csak az ágyrács tört el, magával az ággyal nem történt probléma.
2014. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
96%
Azt hogy egészségükre és remélem jót szexeltek:)Csak így tovább!
2014. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
99%

Nem haragudnék, megesik az ilyesmi.


Nekem erről a egy régi osztálykirándulásos emlék jut eszembe :) Osztálytársnőm (max 50 kg volt) ráült a szálláson az ágyra és leszakadt alatta. Mentünk az ofőhöz, hogy ez történt, ő lekapott minket a 10 körmünkről, hogy mit kell ugrálni az ágyakon, nem igaz, hogy nem tudunk viselkedni. Ezután a tanárnő bement a szobájába és egy irdatlan nagy reccsenést hallottunk. Alatta is leszakadt :) Hát volt ott vidulás, hogy a tanárnőnek sem kéne ugrálnia az ágyon ;)

2014. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!