Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok azokrol akik...

Mit gondoltok azokrol akik felelotlenul vallalnak gyereket?

Figyelt kérdés
Van a volt csoporttarsaim kozott par ember akik felelotlenul iskolabol kikerulve, rossz anyagi korulmenyek koze vallaltak a gyereket. Ma talalkoztam az egyik lannyal a gyerek apja elhagyta, egyedul van a varosban es ugy el meg, hogy a szulei penzt kuldenek. Vagy egy masik fiu aki a baratnojevel es a gyerekkel a szulei szobajaban el. O is szomoru hogy ilyen helyzetbe kerult es eselye sincs egy jobb eletre. Most egy gyarban dolgozik a diplomajaval eselye sincs masra. Ti mit gondoltok errol miert vallal valaki ugy gyereket hogy semmit nem tud megadni neki ?
2014. szept. 10. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha mindenki arra várna ,meg legyen minden aztán a gyerek,soha senki nem született volna meg.Azt viszont mikor a nagy semmire valaki bevállal 2-3-avagy 10-et.Na azt pofán verném.
2014. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Azt gondolom, hogy minden csak pillanatnyi állapot. Láttam embereket egyik pillanatról a másikra mindent elveszíteni, és olyat is láttam, aki egy hónap alatt milliókhoz jutott.


Az alapján dönteni, hogy ÉPP MOST mennyi pénzem van, bugyutaság.


És mi van akkor, ha már megvannak a gyerekek, és elvesztik a házat? Zaciba adják a gyerekeket?


Többre értékelem azt, aki képes a nehéz körülmények között sem öli meg a magzatát, mint azt, aki évekig gyűjtöget előbb.

2014. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

"Most egy gyarban dolgozik a diplomajaval eselye sincs masra."


Miért tanult olyat, amire nincs kereslet? Erre kár volt elpazarolni pénzt és időt.

2014. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan mas ha van egy kis felretett penzed mintha a semmire vallalod es a szuleid segisege kell hogy legyen hol elnetek. Senki nem irta hogy el kell vetetni vedekezni kell. A fiu egy faluban el ahol nincs mas munkalehetoseg a diploma ott semmit nem er.
2014. szept. 10. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem pedig nem ördögtől való dolog az, ha a szülők segítik a gyerekeiket.


Mi úgy születtünk a húgommal, hogy a szüleink a nagyszüleinknél laktak, egy külön szobában. Két évvel később kaptak egy egyszobás lakást, és rá három évre lett saját lakásuk, három szobával.


Ez csak valamiért most lett divat, hogy nem segítik egymást a családtagok, testvér utcára küldené a testvérét, gyerek le se tojja az idős szüleit, stb stb (legalábbis sok ilyen gyk kérdést olvastam...)

2014. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%
Azt gondolom, hogy senkinek semmi köze hozzá!
2014. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért azt is ki lehet a mai világban védeni,hogy ha hirtelen "baj" történik, akkor ne kelljen zaciba adni a gyereket. Úgy hívják,hogy félre tett pénz.

Én úgy gondolom,hogy semmire szülni, és az állandóan arra várni,hogy jobb lesz között van átmenet, van középút.

2014. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!