Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet a folyamatos erzelmi...

Lehet a folyamatos erzelmi bantalmazas hatasa ez?

Figyelt kérdés
Adott ket szulo a gyerekeket kritizalassal neveltek soha semmiben nem tudtak megfelelni a szuloknek. A parkapcsolataik sorra becsodolnek munkat nem talalnak ezen is vita van. Ha el szeretnenek koltozni jon az hogy nem tudnatok megelni egy nagyobb varosban. Dolfoztak mar csak most par honapja nincs semmi.A csaladban mindig a konzervativ elet ment nem lehet senkinek a szuloktol foleg az anyatol eltero velemenye mert ha nem ugy gondolnak valamit mint o veszekedes van. Hogy lehet huszonevesen ebbol a korbol kitorni?
2014. szept. 10. 20:36
 1/6 A kérdező kommentje:
jav dolgoztak.
2014. szept. 10. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Lehet.


Kitörni úgy lehet, ha holnap elmennek egy ifjúsági pszichiáterhez (ha még egyikük sem 25 éves).

2014. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen szülőkkel azt lehet csinálni, ha huszonévesen a saját lábadra állsz. Ha lesz egy példás párkapcsolatod mint tükröt tarthatod eléjük.
2014. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
3. En is tudom hogy azt kellene csinalnom de annyira bennem van az a sok negativitas amit az evek alatt kaptam hogy nehez elvonatkoztatnom tole. pl. hogy barmit csinaltam sohasem kaptam egy dicsero szot kritizalast annal inkabb. Pedig nem voltam egy rossz magaviseletu ember segitek otthon megsem vagyok jo.
2014. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Szoval megertelek kerdezo.
2014. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

figyelj, mintha a saját történetemet olvasnám.

én tudom, mi van, anyukád beteg.

valóban az érzelmi bántalmazás hatása, ami veletek van.

nagyon nehéz ebből kitörni. ha gondolod, írj nekem, hátha tudok valamit mondani.

2014. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!