Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki mit gondol errol? Ez olyan...

Ki mit gondol errol? Ez olyan nagy keres?

Figyelt kérdés

Hetek ota segitek apumnak, mert valami fembol keszult dolgokat le kell feketere festeni, reggel felkelek, mig haza nem er festek, utana pedig este 6ig megint ezt csinalom. Meg eltart vagy 2 hetig, elvaja, hogy segitsek neki, de annyit kertem tole, hogy vegyen nekem 2db 3000,3000 Ftos konyvet azert, mert segitek neki, de annyit moandott, hogy felejtsem el, es ha azt szeretnem, hogy kicserelje a padlot a szobamban, en ki kell fizessem neki a munkalatokat.

Dolgozni, nem dolgozom, el akartam menni az egyik gyarba szezonmunkasnak (a zacskokat kellett volna pakoljam), de az volt a valasz, hogy ne menjek, segitsek inkabb neki.

21L


2014. szept. 12. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha amúgy is ilyen hivatalos viszonyban vagytok és megkért, hogy ne vállalj munkát, hanem segíts neki, akkor adjon neked rendes fizetést, vonja le a rezsi, étel rád eső részét, a maradékot pedig adja oda. Nem tisztességes, amit csinál.
2014. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
En is 21 vagyok, es mar dolgozom rendesen,nem tanulok mar, es adok haza, es igy is elvarjak hogy segitsek. Akkor?
2014. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pandas74 válasza:

Nem tudom az osszesen 6000 forintos kiadas mennyi lenne a csalad bevetelehez kepest,de ha a munkaert neki is fizetnek ,ugy tisztesseges ha te is reszesulsz belole.

Lehet az is ,hogy fontos csaladi kiadasokra jobban kell a penz,de emnnek ellentmond,ha a padlocseret neked kell finanszirozni.

Nem tudom merre laksz ,milyenek ott a munkalehetosegek,de a helyedben keresnek valamit,bar azesetben jonnek majd a " jarulj hozza valamihez"igenyek.


Egyszeru modja ez a fuggosegben ,befolyas alatt tartasnak.......en hasonlok miatt jottem el otthonrol,es vagtam bele a surujebe 19 evesen!

2014. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Pandas74 válasza:
Elnezest,amig irtam jott a kommented,hogy dolgozol....akkor besegitesz ,a konyveket megveszed a keresetedbol,ha pedig kerdeznek miert,mert igy lattad jonak.Es annyival kevesebb megy a kozosbe.
2014. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pandas74 válasza:
Ok beneztem ,nem komment volt.....sorry!
2014. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom, es ezt le is irtam. Nem tudom, te hol olvastad azt, hogy en dolgozom...
2014. szept. 12. 16:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni inkább, és keress magadnak pénzt.
2014. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok, mellette nincs se idom se energiam dolgozni. Nem ugy vannak az oraim, hogy reggeltol 2-4ig, hanem reggel be kell menni, delutan is, es estere vissza.
2014. szept. 12. 16:47
 9/15 Pandas74 válasza:
A 2 valaszt kommentnek veltem....utana jottem ra az nem Te vagy!
2014. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Figyi Pandas74 ez egy olyan oldal, hogy a fenti kérdésre kell válaszolni, ha tudsz és nem mindenről nyöszörögni, meg 500 kommentet írni, mint a fórumokon, chat-oldalakon.
2014. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!