Szégyenlősék otthon?

Figyelt kérdés
Mennyire vagy otthon szégyenlős?Szülők,gyermekek véleménye?tabuk?fürdésnél bemászkálás?melegben pucérkodni?intim téma?rajtakapás?kor nem

2014. szept. 12. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Mármint "szégyenlősség", ugye?


Amikor a szüleimmel vagyok, nem szoktunk egymás előtt meztelenkedni, bár anyukám néha kijön a fürdőből törölköző nélkül.

Itthon a férjemmel nyilván teljesen más.


Ha gyerekeink lesznek, nálunk sem lesz divat a meztelenkedés.


Melegben inkább légkondi.

2014. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk nincs pucérkodás, bemászkálás, mindenkinek megvan az intim szférája.
2014. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Te vagy, aki pucéran dicsérgeti a rokonait? Te erre izgulsz?
2014. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Nagyobb fiam 11 éves, teljesen természetes nálunk a fürdőszobába mászkálás, fürdés után meztelen mászkálás

Én nem járok be hozzá, max ha valami tényleg nagyon kell épp a fürdőből, mert szeret egyedül lenni...de utána nem mindig öltözik fel azonnal...lehet fog ez változni, ha nagyobb lesz, de szerintem azt is természetesen fogjuk tudni kezelni és nem lesz a "hirtelen magam elé kapok valamit"

2014. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyenlős vagyok, de azért van intim szférám és másokét is tiszteletben tartom.

Tehát nem mászkálok itthon pucéron, ha kint hagyok valamit, a fürdőszobából is minimum törülközőben jövök ki. Ha fürdök, magamra zárom az ajtót és ha más van bent, akkor sem megyek be.

Melegben nem pucérkodunk itthon (bár van légkondi), egy pólót és egy rövidnadrágot mindenki elbír szerintem, vagy fürdőruhát.

2014. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Melegben is felveszünk egy gatyát legalább, és a fürdőből is úgy jövünk ki, hogy valamit felkapunk magunkra.
2014. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
5-ös válaszát osztom.
2014. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
én is, mint 7-es
2014. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Tekintve, hogy a családom minden tagja vagy pelenkázott, vagy fürdött velem kiskoromban, nem vagyok szégyenlős előttük. Nincsenek tabuk, elvégre a családom. Nem is értem azokat, akik az ellenkezőjét vallják.
2014. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!