Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek között szégyenlősék?...

Testvérek között szégyenlősék? Többi lent

Figyelt kérdés
Testvéreddel mennyire vagytok szégyenlősek?azonos neműeknél?vagy fiú lány? megdicséritek egymást? fürdésnél?:)

2014. júl. 11. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mi szégyenlősek vagyunk, gyerekkorunkban fürödtünk együtt utoljára. Én lány vagyok, bátyáim vannak. Ők sem mutogatják egymásnak magukat. Annyit jegyzünk meg, ami ruhán keresztül is látszik, pl kinek mekkora a hasa. :)
2014. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Én fiú vagyok, 17 éves egy 12 éves húgom van. Én félmeztelenül elvagyok nyáron előtte is, ugye fiúk férfiak szoktak így lenni, persze felsőtestem pucér, így kell érteni. Más dolgot nem mutogatok neki, azért annyi szégyenlősség megvan bennem. Fürdésnél nem nyitogatunk egymásra. Volt már olyan hogy nem vittem be a alsót véletlenül, és átszaladtam a szobáig, szóval így nincsen gond. A húgom annál szégyenlősebb már most is. Még nincsen melle, mégis annyira takarja magát felül ha öltözködik, hogy csak na. Fürdésnél soha nem látjuk egymást
2014. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Két tesóm van (1 fiú, 1 lány), szégyenlősek nem vagyunk, de azért nem együtt fürdünk, meg nem rohangálunk egymás előtt meztelenül (úgy jött le, hogy erre gondoltál), dicsérgetni sem szoktuk egymást meg ilyenek. Ha valamelyikünk éppen a fürdőszobában van, akkor nem rontunk be, hanem megvárjuk, amíg a másik kijön. Tudom, hogy valakinél ez fura, de mi nem szeretünk meztelenül lenni otthon, egymás előtt. Nem vagyunk már ötévesek.
2014. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A bátyámmal kicsit szégyenlősek vagyunk, ezért is nem pucérkodunk egymás előtt. Ő is szokott póló nélkül lenni, de fiúknál elfogadható. Azt hiszem akkor fürödtünk egymással együtt utoljára, amikor még nagyon picik voltunk. Ja, és dicsérni nem igazán szoktam, inkább véleményt mondok. Ő szokta mondani, hogy nagy a fenekem, de persze csak viccből. :)

én 14/l ő 21/f

2014. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
98%
Nekem egy évvel idosebb nővérem van és én is lány vagyok és kiskorunkban furodtunk utoljára együtt. Abszolút szégyenlősek vagyunk egymás előtt. Mármint meg ha fehérneműben vagyunk az meg épp elmegy, de nem pucérkodunk egymás előtt.
2014. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Miért is kéne pucérkodni a másik előtt? Sosem értettem miért lenne más a testvérem előtt szégyenlősködni, mint más előtt.

Sosem mászkálunk pucéran a házban, miért is tennénk?

És még szép, hogy mikor a másik a fürdik, zárva van az ajtó, tiszteletben tartjuk a másik privát szféráját.

2014. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Fényember ***** válasza:
100%

Egyedüli lány vagyok a két bátyám mellett...ők van hogy egy alsó gatyában járkálgatnak a lakásban de ennyi max...én fehérneműbe se szoktam előttük futkározni...kiskorunkban fürödtünk utoljára együtt...megdicsérni megszoktuk egymást hogy pl "valaki de jól néz ki ma" vagy ilyesmik de ennyi :D

én 15/L ők 21-23/F

2014. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Egy évvel fiatalabb húgom van, már külön élünk, de a szülői házban sem volt egymás előtt meztelenkedés.

A fehérneműben egymás előtt mutatkozás nem probléma, de többet sem mutatni nem akarunk magunkból, és a másikra sem vagyunk kíváncsiak :)

2014. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A bátyámmal nem mutatkozunk meztelenül egymás előtt, de alsóneműben előfordul, hogy látjuk egymást. Ha véletlenül rányitunk a másikra, és ruha nélkül van, akkor az el van intézve egy ajtóbecsapással és bocsánatkéréssel, nem csinálunk nagy ügyet belőle.

A húgommal néha próbálgatjuk egymás ruháit, olyankor látjuk a másikat meztelenül, dicsérjük is egymást, de azért ha egyikünk zuhanyzik, a másik nincs ott vele a fürdőben :D

2014. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 egy naaagy fan válasza:
100%

Velem és az ikertesómmal az van, hogy elfordulunk ha teljesen pucéran, vagy bugyiban vagyunk. Dicsérni nem szoktuk egymást, legfeljebb viccelődve irigykedik rám valamiért, én meg rá valami más miatt. :)

A bátyámmal csak nagyon kis korunkban volt ilyen, most ha véletlenül rányitott gyorsan becsapom az ajtót és el van felejtve.

2014. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!