Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya ellopta a pénzem? Lent

Anya ellopta a pénzem? Lent

Figyelt kérdés
Volt 20 ezrem,mert eladtam valamim. Ruhát,táskát akartam belőle venni , ő elkérte, hogy nincs miből ennivalót venni. Közben elment nővéremmel Pestre, vett neki táskát, és elmentek a Starbucksba kávézni. Mondtam neki,hogy adja vissza a pénzem, de nem adja. Most kapott fizetést, és még így sem adja vissza.Már ott tartunk,hogy egymáshoz sem szólunk,nagyon összevesztünk. Nagyon elegem van belőle, mit csináljak?

2014. szept. 14. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Vedd ki este a tárcájából. Nem tudsz mást csinálni, ha magától nem adja vissza. Ja és legközelebb ne adj neki kölcsön, és dugd el a pénzedet valami zokniba, ágyadba, párnahuzatba vagy vágj egy plüssöd hátára lyukat és oda:D
2014. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ja, lopd vissza.
2014. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
vedd vissza, mert a tied
2014. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Az a te pénzed,vedd csak vissza
2014. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Hát nem tudom, abszolút jogos a felháborodásod, de engem úgy neveltek, hogy ne lopjak, és ne nyúljak bele más tárcájába. Akkor sem, ha az a te pénzed, mert ő is elkérte, nem ellopta. Előbb utóbb biztos vissza fogja adni. Ez tanulópénz, legközelebb nem pénzt kell neki adni, hanem megkérdezni, hogy mi kell a boltból, és elmész, megveszed. De akkor se nyúlj bele más tárcájába szerintem.

Nekem annó az öcsém vette ki a tárcámból a pénzem, össze is vesztünk, de nem loptam vissza, lealacsonyodnék az ő szintjére. Undorító és csúnya, amit anyukád csinál, de az sem lenne szép, ha kivennéd a tárcájából.

2014. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Anyud nem ellopta a pénzed, mert ha jól veszem ki, akkor te adta neki oda, viszont hazugsággal szerezte meg így ez csalásnak számít.

Ha nem adja vissza, akkor visszavenném tőle, akár részletekben is, mert ez nem járja hogy átvág a palánkon és utána meg úgy csinál, mint ha mi sem történt volna. Legközelebb meg azt se hidd el amit kérdez.

2014. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Hányszor írod ki még?

Azt a pénzt már elfelejtheted.

Tanulság: ne szólj neki ezentúl, hogy van pénzed. És jól rejtsd el, ahol nem találja meg. Ha kérdezi, tagadd le.

2014. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!