Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülei is ilyen hülyék?

Más szülei is ilyen hülyék?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, 19 éves, és minden vasárnap felhúznak mikor pakolnék, kérdezgetik h ez az amaz meg van-e meg minden, tudom h segíteni akarnak de így csak hátráltatnak a gondolkodásban, hiába mondtam már nekik ezt, akk is értetlenek. Meg beleszólnának h mit viszek vissza, ahelyett h a saját dolgukkal törődnének, anyám pl. sose mos meg vasal ki időben, ezzel foglalkozna inkább. Minden vasárnap felhúzom magam miattuk, hiába mondom nekik, nem értik meg.

2014. szept. 14. 15:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak törődnek veled. Mivel csak hétvégén vagy otthon, ezért akkor hatványozottabban kapod :) Türelem, megértés.
2014. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Te ilyen sok mindent hazaviszel? Mossál, főzzél a koliban, albiban és nem kell pakolni.
2014. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Segíteni akarnak, lehet, hogy néha idegesítő, de azért szerintem ezt még el lehet viselni. Mellesleg vasalni, mosni te is megtanulhatnál.
2014. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez nagyon érdekes, kérdező. Ellátnak, mosnak vasalnak Rád, és még Te vagy felháborodva? Vagy rosszul értettem, hogy 'sose mos meg vasal ki időben"? Hálás lehetsz nekik és a sorsnak is, hogy törődő szüleid vannak, nyilván féltenek, talán nemrég vagy kollégista. Köszönd meg, és majd ha látják, hogy önállósodsz, csökkenni fog az aggodalmaskodás, és a +beleszólás". Azt csak zárójelek között jegyzem meg, hogy a szülőre nem mondjuk, hogy hülyék.
2014. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Most mondd...valóban hülyék. Ellátnak, aggódnak, ahelyett, hogy némán tennék azt, amit te nagy kegyesen elvárnál tőlük.

Fenyegesd meg őket, hogy nem fogsz hazavinni semmi mosást, meg nem viszel magaddal egy falat kaját sem, ha sokat szövegelnek.

Gondolom, az egyetemet, meg a kollégiumot is te fizeted.

2014. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

"sosem mos meg vasal ki időben"?????????

Heh? Ez most komoly?

2014. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen hülyének tartod őket, akkor ne menj haza hétvégére, maradj a koleszban, mosd ki a cuccaidat, és főzzél magadnak két napra, senki nem fog felidegesíteni.
2014. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Látom magam előtt, hogy belevágod a koszos alsódat a sport táskába és azt fogod hordani egész héten, mert anyád nem mosta ki időben. Még, jó, hogy életképes embert neveltek belőled.
2014. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
", anyám pl. sose mos meg vasal ki időben, ezzel foglalkozna inkább. " hű b+....
2014. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
"anyám pl. sose mos meg vasal ki időben, ezzel foglalkozna inkább" - Banyek! Téged talán megtámadna a vasaló, ha a kezedbe vennéd?
2014. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!