Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem így vagy anyám...

Csak én érzem így vagy anyám tényleg elhanyagol? (lent)

Figyelt kérdés
lehet ez elég hülyén fog hangzani de anyum szerintám már nem a régi..ugy kezel mintha csak 9 éves lennék.(15/L vagyok) van egy nővérem és vele nagyon sokat törödik..mikor ő volt 14 éves(most 17) akkor minden eggyes nap meglérdezte tőle hogy megjött e már neki,leült vele beszélgetni az ilyen dolgokrol elmentek melltartót vásárolgatni és amikor megkérdeztem hogy miröl van szo akkor azt monta anyum hogy ehez tul kicsi vagyok(akkor 12 voltam)pedig nekem is szükségem lett volta rá az ilyen dolgokban..csak mikor odamentem vele beszélni érdekes modon soha nem ért rá..tegnap is el szerettem volna vele menni vásárolni de azt monta hogy nem is megy..aztán jöttem haza akkor már nem volt itthon mert a nővéremmel ment el..nem értem mi baja lett velem..régen nagyon jol el tudtam vele beszélgetni komoly dolgokrol is..most meg..lehet attol van mert 4éve még nem dolgozott most meg már 3 éve dolgozik..de attol még ugyanugy a nővérem fontosabb neki és ezzel nagyon megbánt.hogyan legyen jobb kapcsolatom vele??? mit tudok már csinálni?? 15/L

2014. szept. 14. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd ezt el neki így, ahogy leírtad. Ebben nincs jó tanács, ezt csak ti tudjátok megbeszélni.
2014. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem, az érzést...(egy kicsit máshogy, de ez most mindegy) igen, az is szerepet játszik benne, hogy most van munkája, esetleg a nővérednek nem lesz mostanság valami fontos dolga, pl vizsga, vagy esetleg van egy komolyabb kapcsolata, másrészt, ha 17 akkor mindjárt kirepül, és anyukád fél, hogy elveszti őt, és próbál vele többet foglalkozni, hogy emlékeztesse, hogy milyen jó itt. ( ha az előző kettő közül semelyik sem igaz, tehát még csak nem is gondolkozik elköltözésen) ez akkor is lehetséges, mert anyukád számít rá, hogy egyszer majd csak úgy közölni fogja, és szerintem, ha te leszel ennyi, akkor veled is ugyanezt fogja csinálni, amit tenni tudsz, hogy próbálsz vele minél többet együtt lenni, elsőként csak kérj valamiben tanácsot tőle ( az anyák imádnak tanácsot adni) vagy pl menj el vele egyszer hétvégén bevásárolni, és közben beszélgessetek. Bocsi ha egy jót sem tudtam írni, most így hirtelen, de remélem valaminek azért hasznát veszed. Ja, és ne feledd ő az anyukád, ő MINDIG szeretni fog.
2014. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!