Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki nem fogadja el a parja...

Aki nem fogadja el a parja gyereket miert kezd olyan emberrel akinek gyereke van?

Figyelt kérdés
Van ket noi ismerosom akik nem tudjak elfogadni a parjuk gyereket. Pedig a gyerekek normalisak de zavarja oket az hogy gyerektartast kell fizetni, hetvegen lathatas van. Az ismerosoknek ezek a nok panaszkodnak a gyerekekre. Nincs meg gyerekem de szerintem nem normalis hogyha valaki ennyire nem szereti a parja gyereket.
2014. szept. 14. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezt én se értem. Gondolom ezek a nők azt hiszik, hogy ők annyira fantasztikusak, hogy a pasi az ő p...juk kedvéért elfelejti hogy vannak gyerekei, akikért örökre felelősséggel tartozik, és nekik kell legfontosabbnak lenni a férfi életében
2014. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak magukra gondolnak. Amikor összejönnek a pasival, még nem tűnik nekik zavaró tényezőnek a gyerek, aztán mikor észreveszik hogy a pasi bizony a gyerekkel is szeretne időt tölteni, akkor már zavarja őket a gyerek. Mert az útjukban áll. Mert akkor nem lehet minden az övék.
2014. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a legdurvabb hogy mindenkinek ezt hangoztatjak. Az egyik meg azt is mondja hogy a pasi jobb lenne ha a gyerektartast a no elozo kapcsolatabol szuletett gyerekere koltene.
2014. szept. 14. 21:08
 4/20 anonim válasza:
95%

Első a gyerek, bárki bármit mond!

Ezt kevés ember látja be. Főleg azok akiknek nincs gyerekük...

2014. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki a fejébe vette, hogy majd ő elintézi, hogy a gyerek eltűnjön a közös életükből...szerencsére az apa időben kapcsolt, és a csaj repült.

A keresztanyum is azért nem szereti a mostohalányát, mert a gyerektartás miatt szerinte az ő gyerekei kaptak kevesebbet. Mindig éreztette vele, hogy útban van, majd szidta, hogy nem szívesen ment láthatásra.

Nem a gyerekek akartak megszületni, nem kérték az életet, így nem öket kell büntetni.

Aki elvált szülővel kezd, az legyen tisztában azzal, hogy a párjának van múltja, és abból a múltból született egy gyerek, akiről mindkét szülőnek gondoskodnia kell. A gyerek is összeköti a szülőket, annak ellenére, hogy már nincsenek együtt.

Elvált apukával élek én is, bár szerintem hatalmas mázlim van, a párom volt feleségével jóban vagyunk, nem akadékoskodik, nincs kavarás, egymást segítjük, ha kell. Ezen a legtöbb ember kiakad. :D Pedig sokkal jobb, mint ha utálnánk egymást. A kapcsolatuknak évek óta vége, az ex is talált új férjet, már van közös baba is, nincs okom azon hisztizni, hogy mi volt köztük a múltban.

2014. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Elfogadni és szeretni nem ugyanaz.
2014. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom ezt megérteni. Én nem bírnám elviselni más gyerekét (ez van), de nem is jövök össze olyannal akinek már van gyereke, pedig volt olyan férfi aki nagyon tetszett, de emiatt nem foglalkoztam komolyabban vele.

És ami a legrosszabb, hogy az ilyen nők akkor jönnek igazán formába, ha saját gyerekük születik. Akkor azt várják, hogy szűnjön meg a másik gyerek.

2014. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 intrepid ***** válasza:
72%
Elég felelőtlen alak a férfi is, itt is pottyantok egy gyereket, ott is, de egy ilyen csomag férfi, és nő esetében is így jár, a társsal együtt a gyerek is benne van a pakliban. Nők is vannak, akik előző pasiktól szerzett akár három gyerekkel új kapcsolatot kezdenek. Utána jön a kiabálás, hogy: Feri! Csinálj már valamit, mert az én gyerekem, meg a te gyereked, veri a mi gyerekünket.
2014. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nők? ezek nm nők, és sosem lesznek anyák. Ha 1-2 gyereket kipottyantanak, akkor meg majmot nevelnek belőlük.Maximum.
2014. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Max olyan esetben értem meg őket, ha a pasi titkolta, hogy nős(volt) és van gyereke, csak később tudták meg, mikor már bele voltak zúgva a pasiba.
2014. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!