Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a nevelőanyám...

Normális, hogy a nevelőanyám még abba is beleköt, hogy a földszinti vagy az emeleti wc-re jarok? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi a különbség a két vécé között? El szoktad foglalni hosszú negyedórákra, és büdösen, koszosan hagyod magad után? Melyikhez van közelebb a te szobád?
2014. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
vannak, akik akkor érzik jól magukat, hogy ha valakibe beleköthetnek... hány éves vagy?
2014. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyik szinten ök vannak (ott a hálószoba és az ottani fürdöhöz taartozik a WC), a másik szinten meg a te szobád+WC, akkor lehet jogos is.
2014. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az emeleti wc egybe van a fürdővel a másik meg külön van és mindenkihez az emeleti van a legközelebb mert haló nincsen a földszinten. Amikor kijövök akkor nem szoktam koszonsan és büdösen hagyni. Rá akartam kérdezni, de vele szemben eddig még sose lehetett igazam szóval nem álltam le vele kötekedni. Amúgy 15 vagyok. Ja és mindenki használja mindkettőt szóval :P
2014. szept. 15. 20:21
 5/10 A kérdező kommentje:
És kb 10 percre szoktam elfoglalni.
2014. szept. 15. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ha föntibe járnál akkor meg azt mondani hogy a lentibe menj. Kérdezd meg tőle hogy mért mondja mert nem érted
2014. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát azt tudom tanácsolni, sz*rd le! :D
2014. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké lesz*rom :'D
2014. szept. 16. 05:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert épp nem tud miért cs.sztetni.


Ne foglalkozz vele, egy ilyen embernek az égvilágon semmi sem lesz jó, tehetsz bármit.


Mostohám dettó, mindenbe belekötött - de szó szerint, olyan dolgokba, amibe értelmes ember nem -, csak, hogy minél több alkalma legyen bizonyítani, hogy mekkora pancser vagyok.

Az a gond, hogy én elhittem, így kikészültem teljesen, hiába mondták mások (kb. minden rokonom és barátom), hogy ne érdekeljen a véleménye.

2014. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majdnem minden mostoha ilyen :S Néha az enyém is elhitetett velem mindent ><
2014. szept. 16. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!